بررسی کیفی لباس بیمارستانی یکبار مصرف

لباس تترون بیمارستانی دو نوع زنانه و مردانه دارد که برای زنان بلوز بلند‌ که شبیه مانتو است لباس ۹۰سانتی متر و شلوار قد شلوار ۱متر می باشد که اغلب به رنگ صورتی می باشد؛ بعضی از بیمارستانها لباس تترون زنانه را با روسری سفارش می دهند.

لباس تترون مردانه که شامل بلوز با قد ۷۵ سانتی متر و شلوار قد یک متر می باشد رنگ لباس مردانه هم آبی آسمانی می باشد. البته بعضی از بیمارستان ها تترون طرح دار سفارش می دهند که قیمت آن با تترون ساده تفاوت دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

بدلیل اینکه پارچه تترون قابل شستشو است و می توان آن را چندین بار مورد استفاده قرار داد، برای استفاده در روتختی و رو بالشتی گزینه بسیار مناسبی است البته حتما باید گرماژ پارچه بالا باشد تا دوام بیشتری در مقابل شستشو و ضد عفونی داشته باشد.

لباس تترون بیمارستانی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در تولیدی های بزرگ عرضه می شود. لباس تترون بیمارستانی در اندازه های مختلف از L و XL برای بیماران عادی که چاق نیستند استفاده می شود و ۲XL و ۳XL برای بیماران خیلی چاق که دور کمر آنها از ۱۱۰ بیشتر است مورد استفاده قرار می گیرد ، که بسته به اندازه قیمت های متفاوت دارند.

البته در بیمارستان بیشتر از اندازه معمولی استفاده می کنند و از اندازه های بزرگ کمتر سفارش می دهند.

خرید و فروش لباس بیمارستانی عمده

بسیاری از بیمارستان ها اقدام به خرید عمده  لباس های بیمارستانی متناسب با نیاز شان در بخش های مختلف می کنند و آن ها را از طریق داروخانه ها ی مجاورشان به فروش می رسانند. پارچه هایی که برای دوخت البسه بیمارستانی به کار می روند باید یک ویژگی را داشته باشند و آن هم این است که پارچه باید بسیار سبک باشد و وزنی در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم داشته باشد. یکی از پارچه های مورد استفاده در دوخت لباس های بیمارستانی، پارچه های تترون می باشد که اگر از نوع مرغوب باشند، باید ضد آب و غیر بدن نما باشند.

خرید لباس بیمارستانی

شایان به ذکر می باشد که خرید لباس بیمارستانی به تعداد بالا و به صورت عمده انجام می گیرد.

از آن جایی که پرستاران دائما با بیماران سرو کار دارند باید لباس  استریل و مرغوبی تن کنند که وزن سبکی نیز داشته باشند؛ پارچه های  شبه ترگل این ویژگی را دارند و برای دوخت این لباس بسیار مناسب اند که کارخانجات نساجی بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت اند سومین نوع پارچه مناسب برای البسه بیمارستانی، پارچه های ترگال هستند که قابلیت رنگ پذ یری بالایی دارند و برای استفاده در انواع رادیو لوژی و سونوگرافی کاربرد دارند. این پارچه ها به علت سبکی در حین عکسبرداری بر تن بیمار می شود که هیچ گونه ممانعتی در هنگم عکسبرداری وجود نداشته باشد و پس از مصرف نیز آن را دور می اندازند. از میان پارچه های نام برده شده در بالا، پارچه های تترون برای دوخت البسه بیمارستانی ماسب تر اند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس های یکبار مصرف در رنگ ها و شکل های مختلفی تهیه و تولید می شوند و بسته به اینکه از چه پارچه ای تهیه شده باشند، قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت. معمولا در تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی از پارچه اسپان، تترون، نخ، ویسکوز و دیگر پارچه های سبک استفاده می شود که قابلیت استریل شدن را داشته باشند. در بخش های مختلف بیمارستان از رنگ های متفاوتی استفاده می کنند تا بیماران هر بخش را از بخش دیگر متمایز کنند و به این طریق، بیماران معمولی از بیماران حاد قابل تشخیص و شناسایی باشند.

در تعیین قیمت لباس های یکبار مصرف، موارد گوناگونی تاثیر گذار هستند. ازجمله مؤلفه های تاثیر گذار در این امر، جنس پارچه ی مصرف شده می باشد. مورد دیگر، ابعاد لباس و نوع آن می باشد. نحوه فروش (فروش عمده یا جزئی) و همچنین حضوری یا مجازی بودن خرید است.

لباس بیمارستانی یکبار مصرف

با خرید مجازی و اینترنتی لباس بیمارستانی یکبار مصرف می توانید در زمان و هزینه های حمل و نقل صرفه جویی کنید. از طرفی نیز شرکت های فروش مجازی با حذف واسطه های فروش و خرید بی واسطه از کارخانه، هزینه ها را به حداقل رسانده و به خریدار کمک می کنند تا خریدی به صرفه با کیفیت بالای اجناس را تجربه نماید.

عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت لباس های یکبار مصرف بیمارستانی مژثر هستند، مانند موادی که با آن، لباس ها را استریل می کنند، هزینه های اولیه در تهیه و تولید لباس های یکبار مصرف، هزینه های حمل و نقل و همچنین توزیع و پخش لباس های یکبار مصرف. البته در این میان، نوسان قیمت در بازار از اهمیت بالاتری برخوردار است. به همین جهت برای اطلاع از قیمت لباس های یکبار مصرف بیمارستانی باید روزانه استعلام قیمت گرفت.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.