رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه، با‌وجود مزیت‌های بسیار عالی و بی‌شمارش، مشکلاتی نیز دارد.

از مهم‌ترین این این مشکلات می‌توان به عدم تطبیق تصاویر و اطلاعات با واقعیت، نا‌واضح بودن و کادر‌بندی نا‌مناسب تصاویر و… اشاره کرد. همین مشکلات سبب می‌شد تا برخی از افراد به رزرو آنلاین اقامتگاه اعتماد کافی نداشته باشند.

میهمان شو، به‌عنوان یکی از بهترین و معتبر‌ترین سایت‌های فعال در حوزه رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه، با بررسی‌ها و تحقیقات بسیار، در‌صدد یافتن راهی بود تا این مشکلات را از میان برده و اعتماد و رضایت کاربران را  بدست آورد. در نتیجه تمام این بررسی‌ها و تلاش‌ها، امروز برای اولین بار در ایران شاهد ارائه سرویس «تور مجازی» یا «بازدید ویدیویی» توسط سایت میهمان شو هستیم.

تور مجازی (بازدید ویدیویی) چیست؟

سایت میهمان شو با صرف وقت و هزینه‌ای قابل‌توجه، از هزاران اقامتگاه فعال در سراسر شهر‌های گردشگری ایران، فیلم‌هایی حرفه‌ای و با‌کیفیت تهیه کرده و در اختیار کاربران خود قرار داده است. سرویس تور مجازی این امکان را به شما می‌دهد که پیش از رزرو اقامتگاه، فیلم آن را تماشا کرده و به‌صورت مستقیم از بخش‌های مختلف آن بازدید کنید. تور مجازی این حس را به شما می‌دهد که گویی خودتان به بازدید اقامتگاه رفته‌اید و می‌توانید کیفیت آن را از هر نظر بسنجید.

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که معتقدند داشتن اقامتگاه مناسب تاثیر مستقیم بر کیفیت و لذت سفر دارد و به همین سبب باید در انتخاب اقامتگاه دقت بسیاری به خرج داد، باید بگوییم که سرویس جدید میهمان شو مخصوص شماست! چرا‌که با‌وجود سرویس تور مجازی، می‌توانید بدون درد‌سر‌های بازدید حضوری، به‌طور مستقیم و مجازی از اقامتگاه‌ها بازدید کرده و ویژگی‌ها و امکانات هر اقامتگاه را به‌دقت بسنجید. چه چیزی از این بهتر؟

مزایای سرویس تور مجازی چیست؟

سرویس تور مجازی (بازدید ویدیویی) مزایای بسیاری داشته و رزرو و اجاره اقامتگاه به‌صورت آنلاین را بسیار امن‌تر و راحت‌تر کرده است. تا پیش از این اطلاع از تمام ویژگی‌ها و امکانات یک اقامتگاه از روی چند عکس کار ساده‌ای نبود. در‌واقع هر‌چقدر که عکس‌ها کامل و با‌کیفیت نیز بودند، باز هم نمی‌توانستد همه آنچه را که لازم بود، به کاربران نشان دهند؛ چه‌بسا در بسیاری از موارد مشکلاتی همچون نا‌واضح بودن و کادر‌بندی نا‌مناسب تصاویر، عدم تطبیق عکس‌ها با واقعیت و… نیز وجود داشت. اکنون با سرویس تور مجازی دیگر هیچ بخشی از اقامتگاه از نظر شما پنهان نمی‌ماند و شما می‌توانید با خیال راحت اقامتگاه خود را رزرو کنید.

به‌علاوه تور مجازی کار را بسیار راحت‌تر و سریع‌تر کرده است. به‌عنوان مثال اگر قصد اجاره روزانه خانه در تهران را داشته باشید، می‌توانید در هر‌کجای ایران که هستید، تنها با مراجعه به سایت میهمان شو، با سرویس بازدید ویدیویی، از خانه‌های متنوع در سراسر تهران به‌طور مستقیم بازدید کرده و بهترین گزینه را انتخاب و رزرو کنید.

میهمان-شو

به‌زودی می‌توانید با تور مجازی از اقامتگاه‌های سراسر ایران بازدید کنید

تهیه فیلمی حرفه‌ای و با‌کیفیت از هزاران اقامتگاه در سراسر ایران کاری بسیار بزرگ، پر‌هزینه و زمانبر است. به همین سبب سایت میهمان شو در فاز اول اجرای این طرح، امکان استفاده از سرویس تور مجازی را تنها برای اجاره ویلا در کردان تهران، رامسر و اصفهان فراهم کرده است. شما اکنون می‌توانید از این سرویس برای بازدید، انتخاب و رزرو و اجاره اقامتگاه در این مقاصد استفاده کنید. لازم به ذکر است که سرویس تور مجازی میهمان شو، به‌زودی برای اقامتگاه‌های فعال در سراسر ایران، ارائه می‌شود و شما می‌توانید از اقامتگاه‌های شهر‌های مختلف ایران به‌صورت مجازی بازدید کرده و با خیال راحت رزرو کنید.

آیا امکان بازدید ویدیویی در سایت‌های دیگر نیز وجود دارد؟‌

امکان بازدید ویدیویی از اقامتگاه‌ها پیش از رزرو، اقدامی جدید توسط سایت میهمان شو است که هیچ نمونه مشابهی در ایران ندارد. در‌واقع باید گفت که این سرویس برای اولین بار در ایران تنها توسط سایت میهمان شو ارائه شده است. البته پیش‌بینی می‌شود که سایت‌های رقیب نیز به‌زودی دست به تکرار و تقلید زده و آن‌ها نیز امکان بازدید ویدیویی از اقامتگاه‌ها را برای کاربران خود فراهم کنند. آقای کریمی، مدیر شرکت بزرگ میهمان شو در این خصوص می‌گوید:

«تقلید و تکرار رقیبان چه ایرادی دارد، وقتی که نتیجه‌اش ارتقاء کیفیت سفر و ایجاد شرایطی امن و راحت برای رزرو و اجاره اقامتگاه خواهد بود؟ مگر هدف و آرمان ما چیزی غیر از این است؟‌ ما از همان ابتدا با هدف ارتقاء کیفیت سفر در کشور و جلب رضایت و اعتماد کاربران بودیم و هستیم. حال اگر رقبا نیز در این راستا تلاش کنند و خدمات و امکانات بهتری برای کاربران خود فراهم کنند، ما نیز از دیدن تلاش و پیشرفت آن‌ها خوشحال خواهیم شد.»

اقامتگاه

ساده و راحت رزرو کنید!

میهمان شو علاوه‌بر ارائه سرویس تور مجازی، امکانات خوب دیگری نیز ارائه کرده است تا کاربران بتوانند به‌راحتی اقامتگاه‌های مختلف را بررسی و مقایسه کنند. به‌عنوان مثال در این سایت امکان محدود کردن نتایج با استفاده از فیلتر‌های جست‌و‌جو وجود دارد. با وجود این امکان شما می‌توانید با استفاده از فیلتر‌هایی همچون محدوده قیمت، تعداد اتاق‌ها، نوع اقامتگاه، استخر‌دار یا استخر‌دار نبودن، محدوده قرار‌گیری اقامتگاه در شهر، دسترسی به مترو یا اتوبوس و… را مشخص کنید تا تنها اقامتگاه‌هایی که ویژگی‌های مشخص‌شده را دارا هستند برای شما نمایش داده شوند.

این امکان فرآیند بررسی و مقایسه اقامتگاه‌ها را بسیار ساده‌تر می‌کند. چرا‌که اگر به‌طور مثال قصد اجاره ویلا اطراف تهران را داشته و تهران را به‌عنوان مقصد انتخاب کنید، بیش از ۷۰۰ اقامتگاه متنوع در نتایج نشان داده می‌شود! بررسی تمام اقامتگاه‌ها برای یافتن گزینه‌هایی که ویژگی‌های مد‌نظر شما را دارند، بسیار زمانبر است؛‌ اما با استفاده از فیلتر‌های جست‌و‌جو و محدود کردن گزینه‌ها، کار شما بسیار ساده‌تر می‌شود.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.