یووی یکی از اشعه های ماورای بنفش است که اگر به چشم برخورد کند باعث ضعیفی چشم می شود. باید دقت کنید هنگام خرید عینک آفتابی، حتما نوع با کیفیت و مرغوب آن را خریداری نمایید تا آسیب جدی به چشمان شما وارد نکند و خیالتون از بابت عینک راحت باشد.

در بسیاری از مراکز خرید انواع عینک آفتابی وجود دارد اما باید در هنگام خرید این محصول به نوع پلاریزه و یووی ۴۰۰ بودن آن هم توجه نمایید. عینک هایی که این نوع عدسی ها را دارند محافظ خوبی برای چشم هستند. معمولاً افرادی که در طول روز ساعت هایِ زیادی را در بیرون از منزل هستند و یا رانندگانی که بیشتر ساعات را در حال رانندگی می باشند، باید حتما از عینک آفتابی استفاده نمایند تا چشمانشان در برابر اشعه خورشید آسیبی نبیند.

در حال حاضر بیشتر انسانها برای حفاظت از چشمان خود از عینک آفتابی استفاده می کنند باید دقت نمایید که این محصول غیر پلاریزه نباشد. عدسی پلاریزه یک عدسی شناخته شده است که در برابر نور خورشید بسیار مقاوم می باشد. همچنین لازم به ذکر می باشد از خرید محصول غیر پلاریزه خودداری نمایید زیرا سبب آب مروارید و آسیب‌های جدی به چشمانشان می شود

شاید برای شما نیز این سئوال پیش آمده باشد که عینک یووی 400 چیست و در پاسخ باید گفت برای افرادی که مدت زمان زیادی را در معرض نور خورشید هستند بسیار حائز اهمیت است. قیمت این محصول با توجه به کیفیت و همچنین قاب این عینک متفاوت است که شما برای خرید این محصول با قیمت مناسب می توانید به سایت ما مراجعه نمایید.

عینک طبی سبز

خصوصیات عینک طبی عبور نور در عدسی های سبز به علت وجود اکسید آهن در آنها می باشد و این عدسی ها جذب خوبی در محدوده پرتو های ماوراء بنفش و مادون قرمز دارند البته در صورتی که عدسی مورد نظر به جای شیشه از جنس پلاستیک باشد، دارای خصوصیات جذب امواج مادون قرمز نخواهد بود.

عدسی های صورتی در ساخت عینک اسپرت بیشتر در زمان بروز خیرگی هنگام کار و در محیط های بسته کاربرد دارد اما بهترین راه حل برای رفع مشکلات محیط کار تغییر شرایط نوری محیط می باشد عدسی های صورتی خاصیت جذب امواج نور، طول موج نزدیک، پرتوهای ماورای بنفش را دارد.

استفاده از عدسی های صورتی در مقایسه با عدسی های معمولی باعث از بین رفتن احساس ناراحتی در افراد پیر هم می باشد. قاب های عینک طبی از جنس فلزی طلایی رنگ ساخته شده که امروزه از فلزات دیگری همچون آلومینیوم، تیتانیوم، فولاد ضد زنگ، قاب های ترکیبی و قاب های بدون طوقه تولید شده است.

عینک طبی

انواع شیشه های رنگی در عینک طبی زرد برای موقعیت های مختلفی به کار می رود. افرادی که عینک طبی استفاده می کنند از عدسی های معمولی و فاقد رنگ انتخاب می کنند ولی هرکدام از رنگ ها طرفداران خودش را دارد. برای عدسی عینک از رنگ های مختلفی وجود دارد که هرکدام  کاربرد و ویژگی های برخوردار هستند. انواع عینک آفتابی مردانه یا زنانه کاربرد خاصی ندارند اما در طبی خاصیت درمانی هم دارد.

عینک طبی پسرانه بچه گانه

به دلیل مصرف زیاد کودکان از موبایل بسیاری از آن ها دچار آسیب چشم می شوند که عینک طبی یکی از موثر ترین روش ها برای درمان آن ها می باشد که در انواع مدل بچه گانه ی پسرانه و دخترانه موجود می باشد. اکثر کودکان برای استفاده از عینک مقاومت می کنند که بهترین راه برای تشویق آن ها این است که بگذاریم خودشان فریم دلخواهشان را انتخاب کنند، زمانی که حق انتخاب به کودک می دهیم سبب می شود که رغبت بیشتری برای استفاده از آن داشته باشد.

مرحله ی بعدی برای تشویق کردن کودک این است که آن را مجبور به استفاده از عینک نکنید و در روزهای اول مدام به او بگویید که چقدر با عینک جذاب تر شده است و هرگز بابت استفاده نکردن از عینک آن را سرزنش نکنید و اجازه دهید تا به مرور خودش به عینک عادت کند و در صورتی این کار امکان پذیر می باشد که شما در این مدت صبر به خرج بدهید.

عینک-طبی

همانطور که در بالا اشاره کردیم اولین اقدام جهت راضی کردن پسران نوجوان برای استفاده از عینک طبی پسرانه نوجوان انتخاب فریم متناسب با سلیقه ی کودک می باشد. عدسی هایی که از جنس شیشه هستند وزن سنگینی دارند که بهترین انتخاب برای عینک کودکان عدسی پلی کربنات است که بسیار سبک و مقاوم می باشند.

در حال حاضر مدل های عینک طبی بچه گانه بسیار متنوع شده است که در اکثر مراکز می توانید جدیدترین انواع آن ها را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه ی کودک خود خریداری کنید. عینک می بایست علاوه بر کیفیت و راحتی دارای جلوه ی زیبایی هم باشد تا به روحیه ی کودک شما آسیبی نزند. لازم به ذکر است که فریم های آبی یکی از جدیدترین مدل ها می باشد که به تازگی وارد بازار شده است.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.