یکی از مزایای سینک گرانیتی مونته این است که این محصول ضد باکتری می باشند و در برابر ضربه مقاوم هستند ضد خش بودن این مدل سینک از مواردی که باعث محبوبیت آن شده و همچنین ارتفاع لگن سینک به اندازه ای است که می توان به راحتی قابلمه را آب کرد یا شست یکنواختی منحصر به فردی در سنیکهای گرانیتی وجود دارد که در سینکهای طبیعی دیده نشده اگر شما هم قصد عوض کردن سینک آشپزخانه را دارید این مدل بهترین نمونه از میان انواع سینکها می باشد.

سینک ظرفشویی از مهمترین بخش در هر آشپزخانه می باشد  که شاهد تنوع زیاد آن در طراحی آشپزخانه هستیم از این تنوع طراحی، سنگها هم بی بهره نمانده اند چرا که جدا از سینک استیل سینک گرانیتی هم طراحی شده و در نوع مکاپا، مونته، کن، در مدل جاز در بازار یافت می شود. امروزه استفاده از این نمونه سنگها مد روز قرار گرفته است البته در طراحی سنگ گرانیتی مدلهای مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد.

تفاوت سینک سرامیکی و گرانیتی

کمی صبور باشید در ادامه تفاوت سینک گرانیتی سرامیکی و گرانیتی را به طور شفات برایتان شرح خواهم داد. کورین در ظاهر بسیار شبیه به گرانیت بوده ولی در اصل  شبیه سازی هنرمندانه از گرانیت بوده (ابداع شرکت آمریکایی Do Pont در سال ۱۹۶۷)و ترکیبی از آلومنیوم تری هیدرات و ماده ای اکرلیک به اسم متیل متا کریلات می باشد.

سینک گرانیتی

لازم به ذکر است که به علت تفاوت سینک سرامیکی و گرانیتی دارای قیمتی رقابتی بوده و در صورت بهره مندی از استیل مرغوب و نگه داری مناسب (استفاده نکردن از شوینده های خیلی قوی ) عمر بالایی دارند.

ولی نیاز امروزه بازار ساختمان و سلیقه های جدید باعث شده متریالهای دیگری این روزها پر طرفدار شده و اصطلاحا مد شوند، هدف اصلی این مقاله آشنایی کامل و در عین اختصار با این متریال می باشد.

دو نمونه متریال نسبتا جدید این روزهای صنعت سینک گرانیت و کورین می باشد؛ گرانیت سنگی‌ معدنی و آذرین بوده که با ترکیب رزین و  مواد اکرلیک محصول نهایی را تشکیل می دهند، همین ترکیبات لایه ای محافظتی را روی سینک گرانیت تشکیل داده که مقاومت بالایی در برابر خط و خش و اجسام نوک تیز به آن می بخشد (در صورت خط و خش هم با سمباده نرم به راحتی قابل ترمیم هستند).

سبد سینک ظرفشویی پلاستیکی

همان طور که از نام این سبد پیداست جنس سبد سینک ظرفشویی از نوع پلاستیکی است و در رنگها و طرح بندیهای مختلفی به بازار ارائه می شود که مناسب برای قرار گیری انواع سینکهای ظرفشویی است و از آن می توان برای آب گیری و شستشو و همچنین آب کشیدن ظرفها و همچنین مواد غذایی مختلف استفاده کرد.

سینک پلاستیکی

 در واقع سبدهای سینک ظرفشویی پلاستیکی نسبت به کیفیت و کاراییهایی که دارند از قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر سبدهای پلاستیکی برخوردارند و این قیمتها همان طور که خدمتتان گفتیم به دلیل تنوع درطرحها و جنس پلاستیک به کار رفته در این مدل سبدهاست. یکی از ویژگیهای مهم سبدهای پلاستیکی سینک ظرفشویی نسبت به دیگر جنسهای این سبد می توان به مقاوم بودن آن در برابر شستشو و قرار گیری در آب نام برد.

سبدهای پلاستیکی از جمله سبد پلاستیکی سینک ظرفشویی در کشور ما به صورت عمده در کارخانه و مراکز تولیدی به تولید می رسد و در بازارهای داخلی و صادراتی به مشتریان و متقاضیان این محصولات پلاستیکی عرضه می شود. سبد سینک ظرفشویی جنس پلاستیکی بسیار ساده است و در عین این که بسیار ساده است بسیار نیز کاربردی هست و از آن می توان استفاده های زیادی برد.

قیمت این سبدها در بازارها مختلف است و قیمت آن به پارامترها و ویژگیهایی که یک سبد پلاستیکی شیر دارا می باشد بستگی دارد و برای مثال هرچه جنس پلاستیک به کار رفته در سبد پلاستیکی سینک ظرفشویی مقاوم تر و مستحکم تر باشد بدیهی است که قیمت آن نسبت به ظرفی که جنس پلاستیک آن ضعیف است و به زودی از بین می رود بیشتر باشد.

7 نفر این پست را پسندیده اند