لزوم استفاده از سقف متحرک برای رستورانها و کافی شاپ ها

امروزه بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها  تلاش می‌کنند تا بهترین امکانات و ابزار ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شاید بتوان گفت برای یک رستوران خوب تمیزی مکان و ارائه غذای خوب و با کیفیت و قیمت مناسب ارزش بالاتری دارد.

اما بعضی از امکانات جانبی نیز برای یک رستوران شیک و حرفه ای مزیت می باشد. از جمله این امکانات می توان به سقف متحرک اشاره کرد البته سقف های متحرک رستوران مدلهای مختلفی دارد. 

از جمله :

 • سقف متحرک ایتالیایی

 • سقف متحرک سنتی

 • سقف متحرک پارچه‌ای

 • سقف متحرک جمع شو

ولی نکته مهم مهم آن است که چرا رستوران های شیک و جدید به سمت این امکان حرکت کردند .  بسیاری از رستوران های مدرن سعی می کنند تا به جای سقف پوشیده و بسته سقف های جمع شونده داشته باشند تا در زمان مناسب بتواند از فضای آزاد بیرون استفاده کنند و در تغییرات جوی و آب و هوایی بتوانند این سقف را ببندند و خللی در پذیرایی نداشته باشند البته متریال به کار رفته در سقف متحرک رستوران متفاوت میباشد و متریال هایی مثل چوب و پی وی سی و پارچه را می توان به عنوان اصلی ترین این آیتم ها حساب آورد اما از نظر نویسنده سقف متحرک پی وی سی از نظر هزینه و قدرت نصب جایگاه بالاتری دارد . 

لزوم استفاده از بالابر در رستوران ها

بسیاری از رستوران های قدیمی و جدید سعی در استفاده از بالابر هیدرولیک و کششی در رستوران خود دارند . این موضوع صرفاً مربوط به رستوران های شیک و مدرن نیست و رستوران شما چه در زعفرانیه باشد و یا در در پایین شهر هر چه در تهران باشد چه در اصفهان شما قطعاً نیاز به یک بالابر مناسب جهت ارتباط سریع با آشپزخانه که معمولاً در زیر زمین است خواهید داشت اما بسیاری از بالابر های به کار رفته در رستوران ها تنها و تنها فروشگاهی نیستند و قابلیت حمل بار ندارند. 

بسیاری از رستوران های خوب در ایران و در کل جهان از بالابر خودرو استفاده می کنند باید توجه کرد که بالابر خودرو یک امکان بسیار متمایز است که فقط رستوران های گران قیمت آن را دارند . 

از نظر نویسنده این مطلب قبل از اینکه شما یک بالابر رستورانی سفارش دهید سعی کنید ابعاد و اندازه دقیق آن را به دست بیاورد . معمولاً قیمت یک بالابر مناسب برای رستوران به این موضوع بستگی دارد.

ترجیحاً سعی کنید از بالابر های دست دوم و بالابر بی کیفیت استفاده نکنید اگر شما نیاز به بالابر فروشگاهی و یا رستوران ای دارید پیشنهاد ما شرکت ایران بالابر است که انواع  بالابر در اصفهان را تولید میکند.

سقف متحرک ایتالیایی

نمای یک رستوران آن و سقف متحرک

یکی از امکانات ویژه ای که به واسطه وجود امکانات مدرن در رستوران ها ایجاد می گردد نمای بسیار لاکچری و زیبا میباشد وجود سقف های متحرک در رستوران ها  چه رستوران های سنتی و چه رستوران های مدرن امروزی باعث ایجاد یک مزیت رقابتی می گردد و رستوران هایی که این امکان را دارند میتوانند برتری نسبی نسبت به سایر رقبا داشته باشند زیرا وجود سقف متحرک و همچنین بالابر در یک رستوران می تواند نمای بسیار زیبایی به یک رستوران ببخشد امروزه در بسیاری از رستوران های ایران و در شهر های مختلف از سقف های متحرک و بالابر های خودرو و فروشگاهی استفاده می گردد از جمله کرج گرگان سنندج بانه تهران اصفهان و دیگر شهرهای ایران.

نمای رستوران هایی با سقف جمع شو متحرک

 نمای رستوران های برج میلاد نیز به خاطر استفاده از سقف متحرک بسیار زیبا و عالی می باشد.

لیست بهترین رستوران های ایران با امکان سقف متحرک یا بالابر فروشگاهی

 • مجموعه رستوران و کافه های ارکیده

 • رستوران گردان برج میلاد

 • رستوران مسلم

 • رستو‌‌ران کوبابا

 • رستو‌‌ر‌‎ان خونه

 • رستوران موبی دیک

 • رستوران ۱۳۳ تهرانپارس

 • رستوران حس توران

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.