"شخصیت برند" به نقش بستن تداعیات مثبت از برند در ذهن مشتریان کمک می‌کند و این ذهنیت و تداعی مثبت برای ایجاد مشتریان وفادار برای حفظ حیات یک شرکت بسیار مهم خواهد بود.

محبوب بودن در بین افراد سهمی است که برند یک شرکت در ذهن مشتریان به دست آورده و فراتر از سهم بازار است. در راستای نشان دادن محبوبیت یک برند در کشورمان، هر ساله جشنواره ملی برند محبوب در زمینه ها و گروه های کالا و خدمات مختلف برگزار می شود. 

در این جشنواره مشتریان به عنوان داور بوده و مدل این جشنواره، مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان محبوبیت برندها در بین مردم است. بدیهی است که جشنواره برند محبوب، در پی شکل دهی به جامعه هواداران برندهای ایرانی بوده و هدف آن ایجاد زمینه ی مناسب برای کمک به تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان و برنامه ریزی مدیران شرکت هاست.

به نقل از مدیر تبلیغات و روابط عمومی برند مکنزی، این برند امسال در دو گروه تن ماهی و رب گوجه فرنگی در این جشنواره شرکت کرده بود و مردم از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰، می توانستند از طریق سامانه نظرسنجی برند محبوب، به برند مد نظرشان رای بدهند. حاصل این رای گیری مردمی، بیش از ۱ میلیون رای مردم به برندهای مختلف بود.

وی در ادامه به این موضوع اشاره کرد که این رویداد بزرگ سالانه که مبتنی بر نظرسنجی مردمی است بسیار حائز اهمیت بوده و امسال نیز مانند سال گذشته برند مکنزی توانست با حمایت مصرف کنندگان خود در دو گروه تن ماهی و رب گوجه فرنگی به عنوان برند محبوب مردمی انتخاب شده و تندیس زرین برند محبوب را از آن خود کند.

برند مکنزی با هدف تأمین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده است.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند