مشهد، شهر گنبدهای طلایی حرم مطهر امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) و نجف، میزبان بارگاه ملکوتی همای رحمت عالم امام علی (ع)، یکی از پر ترددترین مسیرهای سفر بین ایران و عراق هستند. به طوری که در طول هفته، پرواز مشهد نجف چندین بار به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.

اگر قصد سفر در این مسیر را دارید، باید بدانید که متقاضیان خرید بلیط پرواز مشهد نجف مخصوصا در زمان آغاز مناسبت‌های مذهبی همچون محرم و صفر بسیار زیاد می‌شوند. از آنجایی که زمان زیادی به شروع این ایام نمانده، بهتر است که از حالا برای خرید بلیط هواپیما مشهد نجف اقدام کنید. بهترین راه برای سفر به نجف، هواپیما است و برای همین ما در این مطلب قصد داریم تا هر آن چیزی که باید درباره پرواز مشهد به نجف بدانید را برایتان بازگو نماییم. با ما همراه باشید.

پرواز مشهد نجف

سفر از مشهد به مقصد نجف همچون عزم رهسپاری به دل جاده از شهر نور به منبع نور الهی است. سالانه مسافران زیادی از طریق راه‌های مختلف از مشهد به نجف می‌روند. برخی سفر زمینی را انتخاب می‌کنند و برخی دیگر، با توجه به اصل راحتی و اهمیت وقت و زمان، پرواز مشهد نجف را برای سفر بر می‌گزینند. برخی به صورت شخصی سفر می‌کنند و برخی برای کسب یک تجربه جدید و یا تکرار آن، سفر با کاروان های زیارتی را انتخاب می‌نمایند. 

هر راهی برای سفر، شور و اشتیاق مربوط به خودش را دارد. بعضی سخت و بعضی دیگر راحت و سهل‌الوصول هستند. مثلا مسافت زمینی بین مشهد و نجف، ۱۹۸۲ کیلومتر مربع است و بدون در نظر گرفتن اتفاقات و معطلی‌های غیر منتظره، این سفر حدودا ۲۷ ساعت طول خواهد کشید. و این در حالی است که مسافت هوایی بین مشهد و نجف، ۱۴۷۷ کیلومتر است و پرواز مشهد نجف بدون در نظر گرفتن مسیر، تعداد توقف‌ها، تاخیر در پرواز و یا مشکلات جوی، تنها ۲ ساعت طول خواهد کشید. 

با تمام این تفاسیر، برای سفر به نجف بهترین گزینه هواپیما است. نه تنها بسیار سریع‌تر به مقصد می‌رسید بلکه از مزیت‌های مهم دیگری نیز برخوردار خواهید شد. با خرید بلیط هواپیما مشهد نجف از امنیت سفر خود چه در زمان رفت و یا برگشت، اطمینان خواهید داشت و با فراغ بال به سفر خواهید رفت. در زمان خرید پرواز مشهد نجف می‌توانید از طریق منابع معتبری همچون فلای تودی، بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین و در تاریخ مورد نظرتان خریداری کنید. تنها کافیست تا اطلاعاتی همچون زمان سفر، تعداد نفرات و کلاس پروازی را وارد نموده تا با اطلاعات دقیقی از پروازها حتی قبل و بعد از زمان مورد نظرتان مواجه شوید. 

می‌توانید پرواز مشهد نجف را به وسیله یکی از ایرلاین‌های معتبر همچون عراق ایرویز، معراج ایر، قشم ایر، ترکیش، قطر ایرویز و فلای دبی انجام دهید، قیمت بلیط در روزهای مختلف را بررسی کرده، از فیلتر مخصوص برای تعیین محدوده قیمت بلیط هواپیما استفاده کنید و یا قیمت‌ها را بر روی نمودار مقایسه کنید و بلیط ارزان هواپیما مشهد نجف را برای پرواز رفت و برگشت بیابید. 

هر چند که اگر قصد خرید بلیط هواپیما ارزان مشهد نجف را دارید، می‌توانید در هنگام جستجو در سامانه فلای تودی و در زمان انتخاب تاریخ در تقویم سایت، قیمت ها را به تومان مشاهده نمایید. ارزانترین بلیط با رنگ سبز و گرانترین با رنگ قرمز مشخص شده‌اند. 

این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند