به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور محدود مدیران، به شکل همزمان در بیش از ۲۸۰ شعبه، ۳ ساختمان ستادی و ۱۶ سرپرستی این موسسه، به صورت زنده برای کلیه کارکنان و مشتریان حاضر، پخش شد. 

شایان ذکر است در این مراسم از ۴۴ مشتری برتر این موسسه در زمینه استفاده از خدمات متنوع بانکی در سال ۹۹، با اهدای لوح تقدیر و تندیس، تجلیل و قدردانی به عمل آمد. همچنین علاوه بر معرفی شعب و سرپرستی‌های برتر، از کارکنان نمونه ستادی، مناطق و ۳۰ شعبه برتر که در زمینه ارائه محصولات و خدمات متنوع بانکی طی سال ۹۹ عملکرد مؤثری داشته‌اند، با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.

گفتنی است در ادامه این مراسم، هیات سرپرستی موسسه اعتباری نور ضمن گرامیداشت ششمین سالروز تأسیس این موسسه، به بیان شرایط فعلی، برنامه‌های آینده و راهکارهای رفع چالش‌های موجود پرداختند. همچنین در این مراسم از تمبر یادبود ششمین سالروز تأسیس موسسه اعتباری نور با حضور نمایندگان و مدیران شرکت ملی پست ج.ا.ا رونمایی به عمل آمد.

 در ششمین سالروز تاسیس موسسه اعتباری نور، ۴ محصول بانکی و اعتباری جدید و همچنین اتصال به ۶ سامانه جدید بانکی، به طور رسمی معرفی و رونمایی شد. 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند