اما بسیاری از افراد راه دیگری برای داشتن یک خانه به طور موقت انتخاب میکنند. این روزها بازار اجاره روزانه آپارتمان در تهران و در بسیاری از شهر های دیگر بسیار داغ است. جالب است بدانید خانه های مبله به صورت ماهانه هم اجاره داده میشوند و بسیاری از افراد از این خانه ها به صورت طولانی مدت استفاده میکنند. اما چرا افراد اجاره خانه های مبله را به اجاره خانه و یا رزرو هتل ها ترجیح میدهند؟

مزایای یک خانه مبله

با اجاره خانه مبله در شهر تهران نیازی به تهیه و یا جابجایی اثاثیه منزل نخواهید داشت. چرا که این خانه ها با کلیه امکانات اولیه و ثانویه زندگی در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا از زندگی در این خانه های مبله تجربه ی خوبی داشته باشید.  خانه های مبله شامل یخچال، اجاق گاز، مایکروفر، ظروف آشپزخانه، ماشین لباسشویی، تلوزیون، اتو، سشوار، یک دست مبلمان کامل و میز نهارخوری هستند. این امکانات ممکن است در خانه های مختلف افزایش پیدا کنند مثلا برخی خانه ها استخر، تردمیل و کنسول بازی هم دارند. به همین دلیل شما با اجاره روزانه آپارتمان در تهران به جز وسایل و لباسهای شخصی خودتان به چیز دیگری احتیاج پیدا نخواهید کرد. خانه های مبله با امکاناتی که از آنها یاد شد به مراتب از هتل ها راحت ترند چون فرقی با خانه خودتان ندارند. به علاوه هزینه ی آنها در مقایسه با هتلها به مراتب کمتر است. با اجاره خانه مبله از سایت تهران مبله میتوانید از مزیت داشتن یک پارکینگ اختصاصی هم بهره مند شوید که دغدغه‌ی شما برای جای پارک ماشینتان را از بین میبرد.

چه کسانی میتوانند از آپارتمانهای مبله استفاده کنند؟

عموما در هر شهری که مسافران زیادی به آن مراجعه میکنند تعداد زیادی هتل وجود دارد. در کلان شهری مثل تهران که روزانه تعداد زیادی مسافر درون خود جای میدهد و با داشتن بسیاری از جاذبه های گردشگری ایران، گردشگران زیادی را همه ساله به خود میپذیرد نیز هتل هایی وجود دارد اما این هتل ها پاسخگوی همه ی افراد نیست. بنابراین بسیاری به اجاره روزانه آپارتمان در تهران میپردازند. اجاره خانه های مبله برای افراد زیر مناسب است:

ایرانی های مقیم خارج از کشور که برای تعطیلات تابستان خود به ایران باز میگردند: همانطور که میدانید بسیاری از ایرانی هایی که به کشور های دیگر مهاجرت کرده اند، برای مدتی جهت دیدار با خانواده‌شان به ایران باز میگردند. از آنجایی که عموم آنها مدت سفرشان بیشتر از یک هفته به طول می انجامد نیازمند محلی شخصی برای خود در ایران هستند. در این شرایط اجاره خانه های مبله بهترین گزینه برای آنهاست. این خانه هارا میتوان از طریق سایت تهران مبله جستجو و رزرو کرد.

دانشجویان شهرستانی: بسیاری از دانشجویان مقاطع ارشد و یا دکتری هستند که در دانشگاهای تهران تحصیل میکنند. این دانشجویان نه آنقدر میخواهند در شهر تهران بمانند که خوابگاه دانشجویی بگیرند و نه عموما مدت اقامتشان آنقدر کوتاه است که بخواهند در یک هتل ساکن شوند. برای این دسته از افراد نیز اجاره خانه های مبله بهترین گزینه است. چرا که هم تمام امکانات یک زندگی دانشجویی را در اختیارشان قرار میدهد و هم از هزینه های آنها تا حد چشم گیری میکاهد.

کسانی که برای انجام امور اداری و کاری به تهران سفر میکنند: ایران علاوه بر اینکه تعداد بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری ایران را در خود جای داده است، پایتخت اقتصادی و سیاسی کشور ایران نیز هست. از این رو گذر هر ایرانی برای پیگیری امور اداری اش برای یکبار هم که شده به ایران میافتد. بسیاری از افراد هم که به نوعی تاجر محسوب میشوند برای انجام معملات خود نیازمند حضور چند روزه در تهران هستند. تامین محلی برای اقامت در شهر تهران از دغدغه های اصلی این افراد است.چرا که هتل ها پاسخگوی نیاز آنها نیستند. تهران مبله به این دسته از افراد نیز اجاره خانه مبله در تهران را پیشنهاد میکند. چرا که محل مناسبی برای استراحت پس از یک روز خسته کننده کاری را در اختیارشان قرار میدهد. به علاوه افراد میتوانند نزدیک ترین خانه‌ی مبله را به محل کارشان انتخاب کنند تا وقتشان را برای رفت و آمد در ترافیک های سنگین تهران هدر ندهند.

افرادی که جهت دریافت خدمات درمانی به تهران می‌آیند: همانطور که میدانید تهران به عنوان پایتخت ایران، از نظر سطح امکانات رفاهی و درمانی از باقی شهر ها بالا تر است. به همین سبب گاهی افراد برای پیگیری کارهای درمانی خود مجبور به مراجعه به تهران میشوند. چرا که در تهران ۱۱۸ بیمارستان وجود دارد که نیمی از آنها بیمارستان های تخصصی هستند و علاوه بر این تعداد بسیار زیادی از پزشکان حاذق ایران، در تهران مشغول فعالیت هستند. لذا برای اقدامات درمانی مهم، آمدن به تهران اولین تصمیمی است که افراد میگیرند. معمولا بیمارستانها برای همراهان بیمارانی که بستری میشوند هیچ محل اسکان و یا استراحتی در نظر نمیگیرند به همین دلیل اجاره آپارتمان مبله برای همراهان بیماران در تهران مناسب ترین گزینه ایست که تهران مبله به این دسته از افراد پیشنهاد میدهد.

با مواردی که نام برده شد اکنون میدانید که آپارتمانهای مبله تنها برای کسانی که میخواهند از جاذبه های گردشگری ایران دیدن کنند مناسب نیستند و طیف گسترده ای از افراد را پوشش میدهند و نیاز اکثر کسانی که برای مدتی در یک شهر مسافرند را تامین میکنند.

این مطلب برایم مفید است
50 نفر این پست را پسندیده اند