در مهرماه سال ۱۳۹۹ و هم‌زمان با گرامیداشت روز جهانی استاندارد، "کویرتایر" به‌عنوان واحد تولیدی نمونه ملی کشوری از سوی سازمان ملی استاندارد ایران انتخاب شد که مراسم اهدای لوح و تندیس به دلیل شیوع ویروس کرونا در سطح کشور برگزار نگردید.

همزمان با بازدید آقای ملانوری استاندار خراسان جنوبی از کارخانه کویرتایر، لوح و تندیس این افتخار ارزشمند به نیابت از رئیس سازمان استاندارد به  سید محمد حسین زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر اعطا گردید.

این انتخاب بر اساس ارزیابی ۱۳ معیار از سوی سازمان ملی استاندارد صورت گرفته است که دریافت  22 سال متوالی پروانه کاربرد علامت استاندارد، عدم وجود نقص عمده در محصولات تولیدی، چهار سال گارانتی محصولات و تجهیز آزمایشگاه های شرکت با بیش از ۱۰۰ نوع دستگاه بسیار مدرن و پیشرفته از جمله  مولفه های موثر در این انتخاب بوده است.

کویر-تایر

همچنین مشارکت متخصصین کویرتایر در تدوین استانداردهای ملی، اخذ مجوز تاسیس دپارتمان تخصصی صنعت لاستیک کشور از سازمان آموزش فنی و حرفه ای، به کارگیری 120 نفر متخصص درسازمان تضمین کیفیت شرکت و دریافت تندیس و لوح زرین محصول برتر ایرانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتی شریف از دیگر عوامل موثر در ارزیابی واحد نمونه استاندارد در سطح ملی بوده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند