در این طرح شودر حمایت از آب‌رسانی به ۲۸ نقطه‌ی کمتر بهره‌مند از شیرآلات بهداشتی را در دستور کار خود قرار داده و قصد دارد تا انتهای سال جاری یعنی این طرح را به سرانجام برساند.

این نقاط محروم در کشور بیشتر مدارسی بوده‌اند که از شیرآلات بهداشتی و تجهیزات آب آشامیدنی محروم یا کمتر برخوردار بودند. این مناطق شامل شهرها و روستاهایی دورا‌فتاده در استان‌های کرمانشاه، اردبیل و کرمان می‌باشند. انتخاب این شهر‌ها با همکاری و مشارکت دوستداران برند شودر در شبکه‌های اجتماعی انجام شده و شما عزیزان در این راه به شودر کمک کرده‌اید.

در استان کرمانشاه مدارسی به نام‌های غدیر، خیام، عاشورا، فروردین، بهشت، حکیم نظامی آب‌رسانی شدند. تعویض شیرآلات آب‌خوری و سرویس بهداشتی، تعویض شلنگ‌ها و شیرهای مایع دستشویی سرویس بهداشتی، تعویض لوله‌های پلیکا بیرون حیاط، لوله‌کشی کامل آب‌خوری و سرویس بهداشتی و رنگ‌آمیزی محیط از جمله کارهایی هستند که شودر در این طرح انجام می‌دهد.

شودر در مقاصد بعدی خود آب‌رسانی به تعدادی از مدارس شهرهای اردبیل، کرمان (بردسیر) را انجام خواهد داد و در این مدارس کودکانی را که از نعمت آب آشامیدنی بهداشتی و تمیز برخوردار نیستند بهره‌مند خواهد کرد. 

شودر علاوه بر نصب محصولات تولیدی خودش در این مدارس، اقداماتی نظیر رنگ آمیزی محیط آب‌خوری‌ها و سرویس‌های بهداشتی و تعویض لوله‌ها و توالت‌ها را انجام می‌دهد تا سهم اندکی در خوشنود کردن کودکان سرزمین‌مان داشته باشد. شودر از دیرباز و از زمان پیدایش، همواره در میان اهداف خود کمک به آب‌رسانی به مناطق محروم ایران را مدنظر داشته و همواره مسئولیت اجتماعی خود را در راستای آبادانی سرزمین ایران به رسمیت شناخته است. 

این اولین طرح در راستای مسئولیت اجتماعی برند شودر نبوده و قطعا آخرین آن نیز نخواهد بود. چقدر زیباست که دست به دست هم با اقداماتی هر چند ساده و در حد توان به آبادانی سرزمین و خوشنودی مردمان‌ ایران اهمیت بدهیم. شاید اگر بار دیگه از خود بپرسیم چرا شودر؟ این بار علاوه بر جواب‌های منطقی و فنی بتوانیم بگوییم چون می‌خواهیم در این کار سهیم باشیم.

جزئیات همیشه مهم است. پرلاتور، آبکاری، و کارتریج قطعا مهم هستند و باید بهترین باشند کما اینکه در محصولات شودر این چنین است. ولی شودر فراتر از رعایت جزئیات فنی در تولید محصولاتش، به مسئولیت‌های اجتماعی خود به عنوان یک برند بزرگ ملی پایبند بوده و اهمیت شایانی به آب‌رسانی و بهداشت مناطق محروم کشور می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند