نکات مهم برای اجاره ویلا در شمال با بهترین کیفیت

سفر به شمال کشور و اقامتی چند روزه یا چند هفته ای در ویلاهای شمالی و اجاره ویلا در شمال یکی از ساده ترین تصمیمات خانواده ها و جوانان در هنگام فراغت و تعطیلی است. آب و هوای بی نظیر و طبیعت سحرانگیز این خطه خزری در کنار دریاچه خزر، جنگل های انبوه و کوه های سرسبز، محیطی دلنشین و دلچسب برای استراحت است اگر برای اجاره ویلا در شمال اندیشیده باشید. در ادامه، سایت مکانچی قصد دارد تا با چند پیشنهاد ساده، شما را در اجاره بهینه ویلاهای شمال یاری دهد. با سایت مکانچی همراه باشید.

اجاره ویلا در شمال

اولین اولویتی که هنگام سفر به شمال باید در نظر داشته باشید زمان سفر است. به دلیل هوای شرجی و مرطوب این ناحیه، بهترین حال و هوا را می توانید در نیمه دوم فروردین تا اواسط خرداد ماه پیدا کنید. دقیقا زمانی که مدارس تعطیل نیست و شهرهای شمالی روزهای خلوت تری را تجربه می کنند و به طبع ویلاهای شمالی ارزان تر در اختیار مسافرین قرار می گیرد و اجاره ویلا در شمال در بهترین وضعیت آب و هوایی، هزینه کمتری دارد.

البته اگر با باران مشکلی ندارید و وسیله نقلیه مطمئنی برای جاده های زمستانی در اختیارتان است، زمستان های شمال در ویلاهای شمالی بسیار خاطره انگیز است. مسئله دومی که سایت مکانچی برای اجاره ویلا در شمال بسیار مهم می داند اجاره ویلاهای شمالی از طریق مکان های رسمی است.

امروزه با توجه به دکه های گردشگری و اقامتی فراوان برای اجاره ویلا در شمال، در کنار وب سایت های معتبر اجاره ویلا در شمال، دیگر اجاره کردن از واسطه هایی که با یک مقوای اجاره ویلا کنار خیابان ایستاده اند کاری معقول نیست. سایت مکانچی رزرو آنلاین یک ویلا را توصیه می کند.

نوشتن اجاره نامه در مکان های رسمی را هیچگاه فراموش نکنید. هزینه اندک نوشتن یک قرارداد اجاره حتی برای اجاره ویلا در شمال در یک سفر یک روزه، از واجبات است زیرا می توانید از خسارات و هزینه های بعدی در ویلاهای شمالی جلوگیری کنید. ویلاهای شمالی دارای وسایل و ضروریات یک اقامت جذاب را در دل خود دارند و بهتر است این وسایل طبق قرارداد تحویل گرفته شوند. در ضمن هزینه فسخ قرارداد اجاره ویلا در شمال را هم در قرارداد خود به حتم ذکر کنید.

یکی دیگر از مسائلی که سایت مکانچی بر آن تاکید فراوان دارد ذکر تعداد نفرات مقیم در ویلاهای شمالی است. البته معمولا در ایام خلوت سال صاحبان ویلاهای شمالی برای تعداد نفرات محدودیت چندانی ندارند اما بهتر است ار همان ابتدا در مورد تعداد نفرات صحبت کنید و اگر حیوان خانگی دارید به صاحب خانه اطلاع دهید تا بعد از آن دچار مشکل نشوید. دانستن این نکته هم ضروری است که بیشتر ویلاهای شمالی ساعت ۱۴ ویلا را تحویل می دهند و ساعت ۱۲ ظهر تحویل می گیرند.

اجاره ویلا

جاذبه های گردشگری شمال کشور

شاید سخن گفتن از جاذبه های گردشگری خطه شمالی کشور با آن طبیعت بکر و دریای زیبا و کوه های سرسبز به نظر بیهوده باشد اما قصد ما این است که سراغ جنگل های انبوه، دریاچه ها و آب بندهای رویایی و مسیرهای کوهستانی سرسبز و سواحل آرامش بخش شمالی نرویم و نگاهی دیگر به این ناحیه داشته باشیم. با سایت مکانچی همراه باشید برای آشنایی با چند منطقه تاریخی شمالی.

بدون تردید یکی از آثار به جا مانده تاریخی در استان مازندران پل ورسک است که همچنان با شکوه تمام بین دو کوه بلند، چون کوهی استوار ایستاده و گذرگاهی است مطمئن برای عبور قطارهای مسافری و باری. منطقه زیراب و سوادکوه  با آن طبیعت هوش ربا و این پل تاریخی یکی از مناطق مناسب برای اجاره ویلا در شمال است.

از دیگر دیدنی های استان مازندران می توان به بازار روس های رویان، موزه مردم شناسی کندلوس و تله کابین نمک آبرود اشاره کرد که همگی در پر توریست ترین شهر های شمالی قرار دارند و با تنوع فراوان در ویلاهای گوناگون می توانید باب سلیقه خود، یک ویلای مناسب، اجاره کنید.

در استان گیلان شاید مهم ترین مکان تاریخی که در ذهن حک شده است قلعه رودخان  در 30 کیلومتری فومن است که با 2 و نیم هکتار مساحت در دوران ساسانیان بنا شده است. موزه میراث روستایی، تله کابین حیران و قلعه شیندان از دیگر دیدنی های تاریخی استان گیلان است.

روستاهای بکر، آبشارهای رویایی، جاده های پیچ در پیچ و هزاران دیدنی دیگر طبیعت مسحور کننده این منطقه را می توانید به تفصیل در سایت مکانچی ببینید و درباره شان اطلاعات کسب کنید تا برای اجاره ویلا در شمال بهترین تصمیم را بگیرید.

اجاره ویلا در شمال با امکانات فراوان

مسئله مهم دیگری که سایت مکانچی روی آن تاکید بسیاری دارد کاهش هزینه هایی است که بابت امکاناتی در ویلاهای شمالی می پردازید که ممکن است بدون استفاده باشد. آیا شما در فصلی ویلا اجاره کرده اید که می توانید از استخر روباز استفاده کنید؟ آیا در چند روز اقامت خود شنا در دریا را ترجیح می دهید یا استخر؟ اصلا اهل شنا کردن هستید؟ اگر احتیاجی به استخر ندارید بهتر است هنگام اجاره ویلا در شمال قید یک ویلای شمالی استخردار را بزنید تا هزینه کمتری بپردازید.

مثال های بیشتری می توان در این رابطه زد. آیا ویو ویلا برای شما اهمیت دارد؟ دید نمای دریا را بیشتر دوست دارید یا جنگل؟ شاید ترجیح شما این باشد که در مرکز شهر اقامت کنید برای دسترسی به بازارها؟ آیا فرد سالمندی همراه شما هست که بالارفتن  از پله برایش مشکل باشد؟ فراموش نکنید که هنگام اجاره ویلا در شمال، به همه این ها خوب فکر کنید تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مطلب آخر و بسیار مهم این است که در صورت دسترسی به مشتری قبلی ویلای مورد نظر، نظرات او را بپرسید. بدون تردید از نظر سایت مکانچی، اجاره ویلا در شمال با سایت های شاغل این حوزه به دلیل دسترسی بدون واسطه به نظرات کاربران می تواند این حسن بزرگ را داشته باشد که از دیدگاه های مستاجران پیشین ویلای شمالی مد نظر شما مطلع شوید.

اجاره ویلا شمال

سخن آخر

برای اجاره ویلا در شمال بهتر است قید سفر در تعطیلات آخر هفته و یا ماه آخر تابستان را بزنید که بتوانید ویلای بهتر و ارزان تری اجاره کنید. اگر به دلیل مشغله زیاد و یا تحصیل فرزندان ناچار به سفر در تعطیلات هستید پیشنهاد سایت مکانچی مراجعه به وب سایت های اجاره ویلاهای شمالی است. فراموش نکنید که ویلاها برای امکاناتی که می دهند پول بیشتری می گیرند بنابراین سعی کنید ویلایی اجاره کنید که امکانات مورد نیاز شما را ارائه می دهد. 

این مطلب برایم مفید است
129 نفر این پست را پسندیده اند