به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی بانک ملت اظهار داشت: درخشش یک بانک ایرانی در فهرست برترین بانک های اسلامی جهان غرور انگیز و مایه مباهات است و این موفقیت ها حاصل عملکرد حرفه ای و متعصبانه یکایک مدیران و کارکنان ارزشمند بانک ملت است.

مدیرعامل بانک ملت ادامه داد: قرار گرفتن در فهرست ۱۰ بانک برتر اسلامی جهان از لحاظ رشد دارایی ها و جهش به رتبه دوم در میزان وام دهی براساس قوانین شریعت، یک افتخار بزرگ برای بانک ملت است و این موفقیت را به کارکنان، مشتریان و سهامداران این بانک بزرگ تبریک می گویم.

دکتر بیگدلی افزود: نشریه بنکر در گزارش اخیر خود، به طور خاص به عملکرد بانک ملت اشاره کرده است و رشد ۵۵.۴ درصدی در دارایی های منبطق با شریعت در این بانک آن هم در شرایط تحریم اقتصادی را چشمگیر توصیف کرده است که این پاسخی به تحریم های ناجوانمردانه ای است که بر ملت شریف ایران تحمیل شده است.

مدیرعامل بانک ملت با اشاره به رویکرد حمایت حداکثری این بانک از بخش تولید واقعی، کسب جایگاه دوم جهانی در وام دهی منطبق با شریعت را در همین راستا و نتیجه این رویکرد توصیف کرد.

این مطلب برایم مفید است
61 نفر این پست را پسندیده اند