سمینار آموزشی مجمع جهانی فروش با حضور جردن بلفورت (معروف به گرگ وال استریت) و سخنرانی علیرضا محرابی تحلیلگر بازارهای مالی  برای اولین بار در ترکیه برگزار خواهد شد!

این سمینار شاید یکی از معدود گردهمایی‌هایی باشد که یک ایرانی در کنار یک مدرس بزرگ کسب و کار جهانی سخنرانی می‌کند و قطعا این سخنرانی بسیار شنیدنی خواهد بود.

از چند سال پیش همواره علاقه داشتم که این شخص را از نزدیک ملاقات کنم؛ اما امروز این افتخار را دارم که در کنار یک مدرس بزرگ که فیلم معروف گرگ وال استریت نیز بر اساس شخصیت وی ساخته شد، سخنرانی کنم.

هم چنین افزود: سمینار مجمع جهانی فروش با حضور جردن بلفورت در کشور ترکیه برگزار می‌شود

این مدرس قدرتمند درباره ی موضوع این سمینار افزود:

این سمینار درباره بازاریابی و فروش است که جردن بلفورت در این زمینه رکورد‌های فوق‌العاده‌ای در ایجاد یک تیم فروش دارد، که فیلم آن نیز ساخته شده است. جردن بلفورت در زمینه آموزش، بی نظیر و الهام بخشِ بسیاری از سرمایه گذاران در دنیا است.

محرابی از اشتیاق خود می گوید:

خبر برگزاری این سمینار، ما را مشتاق کرد تا در آن شرکت کنیم، اما برگزار کنندگان لطف داشتند و از من به عنوان سخنران در کنار این بزرگان دعوت کردند. بخشی از آموزش آقای بلفورت مربوط به بازار سهام است و با توجه به دنبال کننده‌های فراوان و البته سابقه کاری از من هم به عنوان سخنران دعوت کردند.

این کارشناس ارشد بازار‌های مالی درباره سخنرانی خود می‌گوید:

 موضوع صحبت من در خصوص رشد سریع خواهد بود. به بیان دیگر همان طور که در سمینار‌های آموزشی بیان کرده‌ام دوران خاک‌خوری در بازار‌های مالی تمام شده و این ایده منسوخ شده‌ای در بازار است.

وی با بیان اینکه این سمینار یک فرصت فوق‌العاده برای هر شخص در زندگی است، اظهار می‌کند:

شاید آقای بلفورت به خاطر شرایط کرونا که نمی‌تواند یکسری از دوره‌های خود را برگزار کند، شرایط مهیاتری برای قبول برگزاری این سمینار در ترکیه داشته است.

محرابی تاکید می‌کند:

 این یک فرصت فوق العاده برای استفاده از تجربیات این افراد است. باید توجه داشت که گاهی ما خودمان را در ایران دست‌کم می‌گیریم در حالی که اگر باور داشته باشیم می‌توانیم در هر حوزه‌ای در دنیا موفق‌تر باشیم.

این مدرس بازار‌های مالی در ایران می‌گوید:

این سمینار به دلیل پروتکل‌های بهداشتی اجازه استفاده یک سوم از ظرفیت سالن را می‌دهد. محدودیتی برای کسی برای ثبت نام وجود ندارد، اما ظرفیت آن محدود است.

علیرضا محرابی همچنین تصریح می‌کند:

ویژگی مهم این سمینار این است که افراد شناخته شده، برند‌های معتبر و کسب و کار‌های مهم در این سمینار شرکت می‌کنند و این می‌تواند یک فرصت مهم برای ایجاد ارتباط در این سمینار باشد.

این کارشناس ارشد بازار‌های مالی می‌گوید:

 مجموعه برگزار کننده این سمینار ظرفیت محدودی را برای افراد عضو در صفحه شبکه اجتماعی خودمان در نظر گرفته است که در کنار حضور در این سمینار امکانات رفاهی مانند اقامت در هتل ۵ ستاره و یک ضیافت شام در یک کشتی تفریحی همراه با آموزش و بحث و مشاوره خواهیم داشت.

گفتنی است این سمینار از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود که ورود آن برای عموم آزاد است. برای شرکت در این سمینار روی دکمه زیر کلیلک کنید.

می خواهم در سمینار شرکت کنم 

این مطلب برایم مفید است
186 نفر این پست را پسندیده اند