بله پیج وزین«الوکانتنت»! و تونستیم فقط در ۳۶۵ روز فالوورهای خودمون رو به ۴۰k برسونیم، اما ممکنه شما تبلیغات زیادی رو دیده باشین در این خصوص که فقط در ۱۰ روز و یا یک ماه تعداد فالوور هاتون رو مثلا به فلان مقدار میرسونیم اما با چه روشی؟ آیا فالوورهایی که جمع می کنن واقعین؟ یا فیکن؟

ما بهتون میگیم؛ اما قبل از هر موضوعی لازمه بگیم که تصمیم نداریم که کار سایت های افزایش فالوور رو خراب کنیم، اصلا به ما چه آخه با استفاده از ربات و روش هایی که بلدن تعداد فالوور رو بالا میبرن اما چه فالوورهایی؟ فالوور فیک! اما شاید برخی افراد هم باشن که ندونن که فالوور فیک چیه! پس بهتره فعلا با من باشید چون قراره اینجا خیلی چیزا یاد بگیرید.

فالوورهایی که از راه های نادرست و گول زنک جمع میکنن که هیچ فعالیتی ندارن و نه تنها موجب پیشرفت کسب و کار شما و پیج شما نمیشه بلکه ممکنه یه آسیب جدی هم بزنه و اون از دست رفتن اعتباریه که خیلی تلاش کردین تا بدستش بیارین و حالا فقط با یه روش اشتباه همش رو از دست میدین. میگین باید چیکار کرد؟ ما بهتون میگیم!

تو این محتوا قراره تمام رمز و رازهایی که باعث شده پیج الوکانتنت انقد پیشرفت کنه و تو یه مدت یک سال به ۴۰k فالوور واقعی برسه رو به شما بگیم تا شما هم بتونین یه پیج ۴۰k فالووری داشته باشین ۴۰k فالوور واقعی نه فیک و بتونین تو هر زمینه ای از کسب و کار هستید از رقبای خود جلو بزنید.

کانتکت

5 راز طلایی 40k شدن پیج الوکانتنت

1 . صبوری کردیم

یکی از مهم ترین ویژگی ها و رازهای پیشرفت پیج الوکانتنت برای 40k شدن صبر بود، همانطوری که قبل تر گفتیم پیج ما با یک سال به اینجا رسیده نه با یک هفته و 20 روز و این یعنی یک نتیجه عالی و رضایت بخش، توی مدت این 365 روز هیچ وقت کم نیاوردیم، نگفتیم چرا و غر نزدیم، تصمیم عجولانه و اشتباه نگرفتیم و فقط صبر کردیم تا بلاخره تلاشمون نتیجه داد.

2 . استمرار و استقامت داشتیم

بهتره بدونید فقط صبر کردن کافی نیست یعنی ایجوری نباشه که پیجتون رو فعال کنید و بعد بزارید یه گوشه بگید پس چی شد چرا نمیشه؟ صبر کردن باید در کنار انجام کارهای دیگه ای هم باشه، چه کارهایی؟ میگیم بهتون.

استمرار و استقامت یعنی مرتب و منظم تو زمان ها و ساعت های مشخصی پست گذاشتن، لایو و استوری گذاشتن ، که می تونین با تبدیل کردن پیجتون از یه پیج عادی به یه پیج کاری انجام بدین، چجوری بفهمین چه زمانی بهتره؟ وقتی پیجتون رو به پیج کاری تغییر میدین یه گزینه ها و موارد برتری رو در اختیار شما میزاره که به راحتی میتونین بفهمین چه زمان هایی بهتره برای پست گذاشتن و خیلی چیزای دیگه که اگه صبر داشته باشین بقیه رو هم میگیم بهتون.

میگین یعنی فقط پست گذاشتن تو یه زمان مشخص کفایت میکنه؟ نه چون پست باید ویژگی های خاصی داشته باشه، کپشن های جذاب، کوتاه و جالب بزارین، از هشتگ های محبوب اینستاگرام استفاده کنید.

مخاطب الو کانتکت

3. مخاطب هامون رو شناختیم

میپرسین چطوری میشه مخاطب ها رو شناخت؟ اینم میگیم بهتون، یکم قبل تر اگه یادتون باشه گفتیم که پیجتون رو اگه تغییر بدین و تبدیل کنین به یه پیج کاری گزینه های بیشتری در اختیارتون قرار میده و یکی از اون گزینه ها معرفی بهترین زمان برای گذاشتن پست بود.

آپشن های بعدی پیج های کاری به دست آوردن اطلاعات بیشتری در مورد مخاطب هاست، علایقشون و نیازهاشون، با فهمیدن این اطلاعات به راحتی می تونید مسیر پیج و کسب کارتون رو به سمت و سوی رفع نیازها و علایق کاربرها ببرید و همین کار شما باعث میشه پیج شما بیشتر مورد توجه کاربرها قرار بگیره و در نتیجه باعث میشه پیج شما رو دنبال کنن و تبدیل بشن به ثابت ترین و فعال ترین فالوور شما، که این خودش یه موفقیت بزرگه.

4 . با کیفیت کار می کنیم

یکی از رازهای طلایی پیج ما علاوه بر مواردی که گفتیم کیفیت بالای پست ها و استوری هامونه، علاوه بر اینا استفاده از قانون هشتگ ها و کپشن خاصه که همه رو رعایت کردیم و جر زنی نکردیم، یعنی چجوری؟ یعنی تک تک پست هامون رو با حوصله دقت و ظرافت انتخاب کردیم طراحی کردیم و انتشار دادیم، برای پست هامون به جای گذاشتن کپشن های بلند و طولانی که خسته کننده س و کابر حوصله خوندنشو نداره از محتواهای تصویری استفاده کردیم که کوتاه تره، جذاب تره و با نظر و سلیقه مخاطب هامون همسو و نزدیک تر هست. بله اصول تولید محتوا در الو کانتنت خیلی خاص و مینیماله!

و تمام این ها یعنی ارزش گذاشتن برای فالوور ها، پس قطعا و حتما وقتی تمام این موارد رو رعایت کردیم و مدت زمان زیادی رو صرف جلب نظر و توجه مخاطب ها کردیم فالوورهامون هم بیشتر میشه، که هدف ماهم همینه، اما اشتباه نکنید هدف اصلی رفع نیاز های مخاطب و توجه و رسیدگی به نظرات و سلایقشونه نه فقط بالا بردن عدد فالوورامون، وقتی بتونین همه این موارد رو به خوبی انجام بدین با سرعت بیشتری فالوور جذب می کنین.

تعامل الو کانتکت

5 . تعامل داشتیم

و اما راز آخر ما که ممکنه خیلی ها انجام ندن و وقت نزارن، اما ما انجام دادیم و موفق شدیم، وقت گذاشتیم، اهمیت دادیم و به بهترین نتیجه رسیدیم، تعامل داشتن با فالوورها؛ یعنی چی؟ یعنی نادیده نگرفتن کامنت ها، دایرکت ها، نظر ها و جواب دادن به تمام سوال های کاربرها با حوصله و دقت.

وقتی کاربرها ببینن که شما چطور وقت میزارین و ارزش قائل میشین قطعا جذب کسب و کار و پیج شما میشن و در نتیجه با دنبال کردن و فعال بودن به پیجتون اعتبار میدن. پس بهتر نیست دیدتون رو عوض کنید و همین حالا برید به کامنت و دایرکت هاتون جواب بدین؟ پس منتظر چی هستید؟ همین الان شروع کنید.

ناگفته نماند که تعامل فقط جواب دادن و توجه به کاربرها نیست، بلکه دوست شدن با رقبای کاری هم هست که خودش میتونه بیشترین تعداد فالوور رو برای شما داشته باشه، میخواین بدونین چطور؟ میگیم بهتون.

برای تعامل داشتن با رقبا و جذب فالوور از سمت اونا ما باهاشون دوست شدیم، باهاشون لایو گذاشتیم و صحبت کریدم، می پرسین مگه میشه با این کار هم فالوور گرفت؟ بله میشه، میدونین چه اتفاقی میوفته؟ نمیدونین؟ پس ما میگیم که چه اتفاقی میوفته.

وقتی که دارین لایو میزارین و شما تنها 500 نفر بازدید کننده دارین با وارد شدن رقیب به لایو شما این تعداد با توجه به فالوورهای طرف مقابل ممکنه دو برابر و یا سه برابر بشه و این دیده شدن نتیجه ش میشه شناخته شدن شما و در پایان هم دنبال کردن شما توسط کاربرهای بیشتر، پس این یه نکته مثبت و عالیه در واقع میشه گفت یه برده عالیه. نیست؟

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند