فروشگاه  اینترنتی بانی‌مد که نامی شناخته‌شده در دنیای خرید آنلاین است نیز در این روزهای کرونایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنار شما است تا سختی‌های این روزها را آسان کند. این روزها بانی‌مد در جشنواره فروش ویژه‌ی بازگشت به مدرسه، %30+%70  تخفیف ویژه روی محصولات خود دارد که فرصتی مناسب برای یک خرید به‌صرفه است.

با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا و علی‌رغم تلاش‌های امیدبخش محققان درزمینهٔ ساخت واکسن و درمان آن، انتظار می‌رود که تا زمان ساخت واکسن مجبور به سازگاری با این ویروس باشیم . شرایط به وجود آمده در این دوران مانند بسیاری از بزنگاه‌های تاریخی باعث شده بخش عمده‌ای از عادت‌های زندگی روزمره انسان‌ها تغییر کند.

در طول تاریخ تغییراتی که براثر بزنگاه‌ها در زندگی انسان اعمال‌شده، گاه بعد از بازگشت زندگی به شرایط عادی، از مناسبات زندگی‌ حذف‌شده و در برخی از موارد که تعدادشان هم کم نیست، ماندگار شده‌است.

شاید جالب باشد بدانید که مثلاً شست‌‌وشوی مواد غذایی خام یا شست‌وشوی دست‌ها قبل از خوردن غذا، که امروزه رفتارهای متداولی محسوب می‌شوند، بعد از شیوع بیماری‌هایی مانند حصبه و وبا به دایره‌ی رفتارهای روزمره انسان‌ اضافه ‌شده‌اند و تا امروز هم ماندگار هستند. ما نیز در مواجهه با ویروس کرونا بسیاری از رفتارهای خود در کارهای روزمره مانند احوال‌پرسی کردن، خرید کردن، خوردن و آشامیدن را تغییر داده‌ایم.

خرید کردن در ایام کرونا به دو شیوه‌ی سنتی و آنلاین انجام می‌پذیرد. خرید کردن به روش سنتی سوای دردسرهایی مانند ترافیک، شلوغی فروشگاه‌ها، مصرف سوخت و اتلاف وقت، ممکن است جان ما را هم به خطر بیندازد.

بر کسی پوشیده نیست که هر بار خروج از خانه می‌تواند ما را  در معرض ویروس کرونا قرار دهد و چه‌بسا باعث ابتلای ما شود، پس چرا جان خود و عزیزانمان را به خطر بیندازیم وقتی می‌توانیم با چند کلیک هم خرید کاملی داشته باشیم و از ویروس و ترافیک و صف فروشگاه در امان بمانیم؟

شاید یکی از سخت‌ترین انواع خرید، خرید لباس و اکسسوری  باشد، شما وقتی در یک فروشگاه نمی‌توانید همه‌ی آنچه  می‌خواهید را یکجا داشته باشید و پس از جست‌وجوی فراوان، خسته می‌شوید، حتی انتخاب هم سخت می‌شود و باعث دل‌زدگی شما از خرید و از بین رفتن لذت آن می‌شود.

بنابراین خرید آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد تا هم درست انتخاب کنید و خریدی آگاهانه داشته باشید و هم‌مقدار زیادی وقت و انرژی ذخیره کنید. در این نوع خرید شما به‌راحتی می‌توانید کالاهای مشابه را مقایسه کنید و از نظرات مشتریانی که قبلاً از آن محصولات استفاده کرده‌اند، مطلع شوید.

بانی‌مد نامی آشنا در بین فروشگاه‌های اینترنتی است و به‌مرورزمان با افزایش کیفیت و تنوع اجناس، جای خود را در میان طرفداران خرید آنلاین بازکرده است. بانی‌مد با توجه به گستردگی و تنوع محصولات خود، سعی کرده همه‌ی سلایق و رده‌های سنی را در بربگیرد.

امسال هم بانی‌مد به‌رسم چندساله‌ی خود به مناسبت شروع سال تحصیلی و فرارسیدن فصل پاییز این بار با جشنواره بازگشت به مدرسه لذت خرید آخر تابستان را دوچندان کرده است.

با توجه به اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی و ضرورت دوری از حضور در مکان‌های عمومی و البته شلوغی طبیعی ناشی از شروع فصل پاییز، خرید آنلاین بیش‌ازپیش می‌تواند به ما کمک کند. در این میان بانی‌مد در نظر دارد بخش عمده‌ای از نیازهای خانواده‌ها را برطرف کند.

در بانی‌مد شما علاوه بر خرید لباس، اکسسوری، کیف و کفش می‌توانید لوازم‌ تحریر، مواد غذایی، لوازم خانه و محصولات زیبایی بهداشتی را با تخفیف‌های فوق‌لعاده در جشنواره  بازگشت به مدرسه خرید نمایید و روزهای پایانی تابستان دل‌پذیرتر از گذشته کنید.

در این جشنواره شما می‌توانید تا ۷۰% تخفیف بگیرید و علاوه بر آن ۳۰% بیشتر روی کل خرید خود تخفیف بگیرید. 

این یک فرصت استثنایی است که با توجه به حجم بالای خرید در پایان شهریور و گستردگی محصولات موردنیاز، خریدی به‌صرفه و متنوع داشته باشید. بانی‌مد با تکیه‌بر تعداد بالای سفیران خود در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش‌ها را به  شما می‌رساند تا لذت خرید را برای شما دوچندان شود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند