شرکت «زرسیما» در خلاء ایجاد‌شده در نتیجه‌ی تحریم‌ها و هم‌زمان با قطع امکان واردات محصولات بهداشتی و آرایشی، برند جدید «زی» را به‌ تازگی تولید و وارد بازار کرده‌است. این برند با تکیه بر توان فنی و دانش ایرانی در شرایط سخت کنونی اقتصاد، و با هدف ایجاد ممتازترین محصول ایرانی در صنعت بهداشت و زیبایی تولید شده‌است.

افتخار نامزدی در لیست منتخب جشنواره ۲۰۲۰ «تبلیغات نیویورک» در دو زیرشاخه «دیزاین برند» و «هویت سازمانی»، در میان صدها برند مطرح بین‌المللی که در این جشنواره شرکت‌کرده‌اند، نشان‌ می‌دهد که این برند در مسیر درستی در راستای رسیدن به هدفش گام‌ برمی‌دارد.

زی موی1

این موفقیت مدیون متخصصین برجسته ای است که در زمینه های زیر برند «زی» را یاری کردند: مدیر دیزاین: میترا شاهسوند - مدیر مارکتینگ: پریسا آقاخانی - مدیر برند: نبراس حسینی - کپی‌رایتر: رضا اسلام‌پناه - موسیقی و جینگل: کریستف رضاعی - تصویرسازی دیجیتال: حمید دانشفر - تصویرسازی داستان برند: صبا نصیری - عکاسی پرتره‌ها: علیرضا فانی - طراح گرافیک ارشد: مرضیه پردل - طراح گرافیک: بهاره بالغ‌نژاد، شقایق بوند - گرافیک اجرایی: حامد شعبانی صمغ آبادی - مدیر مشتریان: فرناز موسوی - مدیر ارتباطات  بین‌الملل: هومن یگانی - تولید ویدیوهای اینستاگرام: شبکه آفتاب - تولید ویدئوی معرفی پروژه: استودیو خلاق مودندو

زی موی2

یکی از ارکان استراتژیک برند «زی»، شفافیت و صداقت با مصرف‌کنندگان است و در این راستا، بسته‌بندی‌ها با کمترین استفاده از حروف لاتین شکل گرفته‌اند. برروی کلیه‌ی بسته‌بندی‌های این محصول، جمله‌ی «با سربلندی ایرانی» به‌چشم می‌خورد که میتوانید در ویدئوی معرفی پروژه ببینید.

زی موی3

برندگان اول تا سوم این جشنواره در تاریخ ۱۳ اردیبهشت‌ماه اعلام خواهند گردید.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند