این روش از ماینینگ به این صورت است که شما در آن دیگر نیازی به تاسیس فارم استخراج بیت کوین ندارید بلکه این کار قبلا توسط شرکت همیار ماینر انجام شده است و شما می توانید با اجاره ی قسمتی از دستگاه های فارم، به دریافت سود از ماینینگ بیت کوین بپردازید. لازم به ذکر است که همیار ماینر هیچ کارمزدی بابت این کار دریافت نمی کند و تمام بیت کوین استخراج شده توسط دستگاه هایی که اجاره کرده اید مستقیما به حساب شما واریز خواهد شد. تنها هزینه ای که شما می پردازید هزینه ی سرمایه گذاری تان و مبلغ ناچیزی بابت هزینه های نگهداری و تعمیرات دستگاه های ماینر است. تمامی درآمد شما از این سرمایه گذاری به شکل بیت کوین برای شما واریز می گردد.

امروزه و با توجه به بحران هایی که در پی شیوع ویروس کرونا در بازارهای مالی شکل گرفته است، بسیاری از کسب و کارها با شکست مواجه شدند و خروج سرمایه گذاران از بازار در جهت در امان نگه داشتن سرمایه شان، به ریزش سهام های جهانی کمک کرده است. بیت کوین، پرطرفدارترین رمز ارز بازار ارزهای دیجیتال، در پی این اتفاقات با سقوط شدیدی در قیمتش مواجه شده که بسیار کم سابقه بوده است.

عده ای این اتفاق را پایان این رمز ارز قلمداد کرده اند اما سرمایه گذاران حرفه ای از این فرصت استفاده کرده و سرمایه شان را وارد بازار کرده اند. با توجه به پیش رو بودن هاوینگ بیت کوین، احتمال افزایش قیمت این رمزارز بسیار بالاست و الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری در این ارز است. این سرمایه گذاری هم می تواند در بازار تریدینگ این رمزارزها شکل بگیرد و هم می تواند در قالب سرمایه گذاری در ماینینگ بیت کوین صورت بپذیرد. افزایش قیمت بیت کوین در آینده ی نه چندان دور باعث می شود که درآمد شما در آینده از مقدار درآمد محاسبه شده تان در امروز بسیار بیشتر شود.

از طرف دیگر، شرکت همیار ماینر با در نظر گرفتن تخفیف های مختلف در پلن های کسب درآمدی باعث شده تا این فرصت طلایی بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذاران قرار بگیرد و آن ها تلاش بسیاری برای سرمایه گذاری در بیت کوین کنند. با توجه به محدودیت های موجود در رفت و آمد به دلیل شیوع ویروس کرونا، این روش از سرمایه گذاری ارزشمند تر از گذشته حساب می شود زیرا در این روش شما دیگر نیازی به خروج از خانه تان برای کسب درآمد ندارید و می توانید به راحتی و بدون خروج از خانه در موعد های دلخواه سود حاصل از اجاره ی ماینرهایتان را دریافت کنید.

همچنین شرکت همیار ماینر در جهت افزایش درآمد مشتریان و سرمایه گذاران، به تازگی هزینه ی نگهداری و تعمیرات دستگاه ها را به نزدیک نصف کاهش داده است تا آن ها بتوانند درآمد بیشتری را در این شرایط کسب کنند و کمی از نگرانی آن ها پیرامون درآمدشان کاسته شود.

همیار ماینر1

معمولا سایر شرکت های معتبر در زمینه اجاره ماینر و استخراج ابری بیت کوین از قبیل Genesis-Mining.com و Hashflare.io در این طور مواقع با بالا بردن هزینه های نگهداری خود، تمامی قراردادهای خود را لغو می کنند و به اصطلاح مشتریان قدیمی خود را از دور خارج می کنند اما سایت HamyarMiner.com دقیقا بر خلاف روند بازار حرکت می کند و تمام تلاش خود را به کار می بندد تا رقابتی ترین هزینه ها و شرایط را ارائه کند.

آیا الآن موقعیت مناسبی برای ورود به بازار است؟

شیوع ویروس کرونا و در پی آن ریزش بازارهای مالی از جمله بورس بین المللی و همچنین رمزارزها، این فرصت استثنایی را فراهم کرده است تا کسانی که از سرمایه گذاری در بازار رمزارزها جا مانده بودند بتوانند به قافله ی تجارت آنلاین بیت کوین بپیوندند. مطمئنا همانند دفعات قبل بسیاری از افراد پس از افزایش قیمت ها حسرت سرمایه گذاری در این بازار را می خورند پس بهتر است قبل از دیر شدن وارد بازار شوید تا شما هم سرمایه گذاری ای مطمئن را با استخراج ابری بیت کوین به جای تریدینگ بیت کوین تجربه کنید.

شما با استفاده از ابزارهای پیشرفته ی موجود در سایت همیار ماینر می توانید مقدار سودتان را در بازه های زمانی دلخواه و با توجه به میزان سرمایه گذاری یا تراهش اجاره شده تان اندازه گیری کنید. این امکان به شما کمک می کند تا دید روشنی نسبت به آینده ی درآمدتان داشته باشید و بتوانید برای آن برنامه ریزی کنید. از طرفی با افزایش قیمت بیت کوین در آینده، مقدار درآمدتان از مقداری که توسط ماشین حساب هوشمند همیار ماینر تخمین زده اید بیشتر خواهد شد و این به معنی افزایش سود شما تا آن زمان است.

در همیار ماینر، کسب سود تنها مخصوص سرمایه گذاران بازار رمزارز ها و بیت کوین نیست بلکه افرادی که توانایی سرمایه گذاری ندارند هم می توانند به کمک همیار ماینر درآمد خوبی برسند. این افراد می توانند به شکل بازاریابی و همکاری در فروش با همیار ماینر همکاری کنند. روش کار به این صورت است که برای این دوستان این امکان فراهم شده تا 2.5% از سود دریافتی مشتریان معرفی شده از طرف آن ها و یا 2.5% تراهش اجاره شده توسطشان را به عنوان پورسانت دریافت کنند. بدیهی است که محدودیتی در معرفی سرمایه گذاران به همیار ماینر وجود ندارد و این دوستان می توانند با معرفی افراد بیشتر به در آمد بیشتری برسند بدون اینکه سرمایه گذاری ای در شرکت انجام داده باشند.

توصیه می کنیم حتما به سایت کلود ماینینگ بیت کوین همیار ماینر سر بزنید و قدم اول درآمدزایی دلاری را به کمک آن بردارید.

این مطلب برایم مفید است
123 نفر این پست را پسندیده اند