هرگز نمی توان این طور گفت که دردسرهای لاغر شدن بیشتر از چاق شدن است، چرا که برای رسیدن به هر دو باید تلاش کرد و هریک دردسرها و مشکلات خودش را دارد! اگر شما هم یکی از آن افراد لاغر هستید که فرم هیکل و وزن تان آزارتان می دهد، باید بگوییم تنها راه پیش روی تان رژیم غذایی است. شاید کمی برای تان سخت باشد اما چاره ای نیست، برای چاق شدن آن هم بدون هیچ آسیب و بیماری باید تنها از یک رژیم غذایی سالم پیروی کرد. شاید نتوانید خیلی خوب این موضوع را درک کنید که چرا به این مورد تاکید بیشتری می شود. نگران نباشید، در ادامه مطلب علت آن و راه حل را به شما می گوییم.

چاقی یا بیماری؛ مسئله این است

این روزها که اغلب به دنبال داروها و معجون های لاغری هستند، عده ای هم ذهن شان درگیر این است که چطور چاق شوند و چاق بمانند. همین امر موجب شده که در بازار سیاه داروهای لاغری، پای داروها و قرص های چاقی نیز به میان بیاید. متاسفانه عده ای هم با سودای چاق شدن بدون هیچ فکری به خوردن این نوع داروها روی می آورند و یا برعکس به جای مصرف دارو، کاملا سرخود بدون مشورت با پزشک و یا به کمک یک برنامه غذایی سالم، از این رستوران به آن رستوران می روند و یا در خانه به خوردن هر چیز چرب و دارای قند بالا روی می آورند؛ به این امید که کمی وزن اضافه کند.

درحالی که این گروه از افراد نمی دانند که چه ظلم بزرگی در حق خودشان می کنند. چاق شدن هیچ وقت به معنای خوردن و خوابیدن نبوده. اگر شما هم از لاغری رنج می برید، این را بدانید که اگر هرچیزی که به نظر به چاق شدن تان کمک می کند را بخورید، چند ماه بعد شاید فردی چاق باشید اما یک چاق بیمار!!!

چاقی1

احتمالا برای یکبار هم که شده اتفاق افتاده باشد که پس از رفتن به فروشگاهی و دست گذاشتن روی لباسی متوجه شدید که سایز شما را ندارد و کوچکترین سایز هم برای تان بزرگ می شود. این مورد اگر بارها و بارها تکرار شود، می تواند شما را به روی آوردن به هر رژیم چاقی و خوردن هر غذای چربی دعوت کند، این هم یعنی شروع بیماری ها مختلف، افزایش کلسترول و قند خون و مواردی از این قبیل. این روزها افراد سودجوی زیادی با ارائه رژیم های غیراصولی و ناسالم شما را به چاق شدن همراه با بیماری دعوت می کنند. پس ریسک نکنید این گونه سلامتی خود را به خطر نیندازید. هرگز خودسرانه هم مواد غذایی رو به سفره تان اضافه نکنید. این کارها شاید نتیجه بدهد، اما اولا در کوتاه مدت، دوما همراه با مشکلات بسیاری است.

احتمالا هم پس از گذشت مدتی از پیروی رژیم های غذایی نامناسب، با خود می گویید پس چه شد؟!؟ چرا وزنم بیشتر نشد؟!؟ این سوالات طبیعی است. اما پاسخ شان فقط یک چیز است؛ رژیم غذایی اصولی. شما هم مانند هرفردی که از چاقی خود رنج می برد و به رژیم مناسب لاغری نیاز دارد، به یک رژیم اصولی چاقی نیازمند هستید. چاق شدن نیز دقیقا مانند لاغر شدن سخت و پیچیده است و به مشورت با یک متخصص تغذیه نیاز دارد. اما اگر فرصت یا حوصله رفتن پیش یک متخصص را ندارید، ما برای این مورد هم راه حلی داریم.

چاق شدن بدون خطر با من و رژیم

"چاقی مساوی با خوردن نیست." این جمله را هرگز از یاد نبرید. شما برای این که وزن تان را افزایش دهید، نیازی ندارید که از صبح تا شب دهان تان بجنبد؛ بلکه به یک برنامه غذایی سالم و مناسب نیاز دارید. همین حالا دست بکار شوید و وارد وب سایت من و رژیم شوید. اطلاعات تان را دقیق و جزء به جزء وارد کنید سپس یک رژیم چاقی دریافت کنید؛ به همین سادگی!

بسیاری از افراد دقیقا برعکس کسانی که به دنبال لاغری هستند، مدام به چاق شدن فکر می کنند. آن ها حتی به دنبال یک رژیم غذایی هستند که با پیروی از آن به اندام دلخواه خود برسند. در این مورد بهتر است بدانید که نگرانی وجود ندارد، استفاده از رژیم غذایی اصولی هیچ گاه برای شما مشکلی به وجود نخواهد آورد. شاید شنیده باشد که برخی سرخود قصد چاق شدن دارند، شاید هم نتیجه بگیرند اما در آخر چربی خون و کلسترول شان به طرز فاجعه باری افزایش می یابد. ما این جاییم تا به شما کمک کنیم که با استفاده از رژیم غذایی اصولی  و با خیال راحت به ایده آل های خود برسید.

چاقی2

برای دریافت این رژیم اصولی، می توانید وارد وب سایت من و رژیم شوید. مشخصات تان را به طور دقیق وارد کنید تنها کافیست وارد وب سایت رسمی من و رژیم شوید و با وارد کردن مشخصات خود از متخصصین تغذیه ی ما برنامه غذایی دریافت کنید که منحصرا برای شما طراحی شده است و با استفاده از آن نسبت به تغییر وزن خود اقدام نمایید. نکته ی بسیار جالب و مهم در مورد سایت من و رژیم این است که این وب سایت به شما کمک می کند که وزن خود را ثابت نگه دارید و دائما وزن شما نوسان نداشته باشد و به این طریق همیشه در سلامت جسمی و روحی باشید. شما هم امتحان کنید و بدون هیچ گونه نگرانی با متخصصین تغذیه ما در ارتباط باشید و با اصولی ترین روش ممکن رژیم بگیرید.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند