چرا باید کلاس‌ها را آنلاین برگزار کرد؟

کلاس آنلاین کافه‌تدریس امکانات فراوانی در اختیار نهادهای آموزشی و دانش‌آموز قرار می‌دهد. گستردگی این امکانات مزیت‌های نسبی فراوانی در مقایسه با آموزش حضوری دارد. به‌صورت کلی با استفاده از کلاس آنلاین می‌توان از این امکانات استفاده کرد:

  • امکان برگزاری کلاس بدون محدودیت زمانی

  • دسترسی به کلاس آنلاین از هر نقطه‌ی جغرافیایی، فقط با اینترنت پایدار

  • نداشتن محدودیت شرکت‌کنندگان برای استفاده از رایانه، تبلت یا تلفن‌همراه هوشمند

  • تعاملی‌بودن کلاس و امکان پرسش‌وپاسخ و حل تمرین

  • امکان به‌اشتراک‌گذاری سریع تمامی فایل‌های متنی و غیرمتنی، دسکتاپ مدرس یا شرکت‌کننده و تخته وایت‌برد

  • امکان گفت‌وگوی متنی، صوتی یا تصویری

  • امکان شرکت تعداد زیاد شرکت‌کننده در کلاس

  • تشکیل کلاس‌ها با چند مدرس مختلف

  • مدیریت تمامی کلاس‌ها

  • پشتیبانی فنی مدرس و شرکت‌کننده از راه دور

کافه تدریس1

این امکانات، نه‌تنها می‌تواند رسیدن به عدالت آموزشی را میسر کند، بهترین راهکار برای جلوگیری از تعطیلی آموزش در زمانی است که امکان تشکیل کلاس حضوری دشوار می‌شود.

آیا امکان برگزاری کلاس آنلاین برای همه‌ی مدارس وجود دارد؟

برگزاری کلاس آنلاین بسیار ساده است. مدرس و شرکت‌کنندگان در کلاس صرفاً با دسترسی به اینترنت پایدار، رایانه یا تبلت یا تلفن‌همراه هوشمند و همچنین استفاده از خدمات سرویس‌دهنده‌ می‌توانند کلاس آنلاین را برگزار کنند. هیچ محدودیت مکانی هم برای برگزاری کلاس آنلاین وجود ندارد.

کافه تدریس2

چطور می‌توان در کمترین زمان کلاس آنلاین برگزار کرد؟

برای استفاده از کلاس آنلاین می‌توان از خدمات بسیاری از سرویس‌ها استفاده کرد. مهم‌ترین عامل در برگزاری کلاس آنلاین در این زمینه استفاده از پشتیبانی قوی است. با این اوصاف بهترین راه برای برگزاری سریع کلاس آنلاین استفاده از خدمات شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی این سرویس است.

کافه‌تدریس بزرگ‌ترین سامانه‌ی کلاس آنلاین در ایران است. این شرکت تاکنون بیش از ۶۰هزار ساعت کلاس آنلاین برگزار کرده است و نهادهای آموزشی و استادان بسیاری از خدمات آن استفاده کرده‌اند. کافه‌تدریس در حال حاضر به بسیاری نهادهای آموزشی معتبر و مدارس برتر خدمات کلاس آنلاین ارائه می‌کند و تاکنون نزدیک به ۱۵۰هزار دانش‌پژوه از پلتفرم کلاس آنلاین کافه‌تدریس استفاده کرده‌اند.

علاوه بر تجربه‌ی بسیار زیاد کافه‌تدریس، ازجمله مزیت‌های استفاده از خدمات آن برگزاری کلاس آنلاین در سریع‌ترین زمان است. همچنین پشتیبانی کافه‌تدریس برای برطرف‌کردن تمامی مشکلات فنی در دسترس است. اینترنت نیم‌بها نیز ازجمله مزایای استفاده از کلاس آنلاین کافه‌تدریس است.

برای برگزاری کلاس آنلاین با استفاده از سامانه‌ی کافه‌تدریس در کمترین زمان کافی است روی این لینک کلیک کنید:

برگزاری کلاس آنلاین در سریع‌ترین زمان

 

این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند