به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در چهارمین همایش مسوولیت‌های اجتماعی وزارت نفت که با حضور وزیر نفت و مدیران این صنعت برگزار شد، شرکت‌های پتروشیمی نوری، بندر امام، اروند و شرکت عملیات غیر‌صنعتی ماهشهر چهار رتبه برتر در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی را کسب کردند.

پتروشیمی‌های نوری و بندر امام توانستند تندیس طلایی این دوره از ارزیابی را برای تدوین و ارائه بهترین گزارش عملکرد مسوولیت اجتماعی شرکت کسب کنند.

همچنین پتروشیمی اروند توانست تندیس نقره‌ای این دوره از ارزیابی را برای تدوین و ارائه مطلوب گزارش عملکرد مسوولیت اجتماعی شرکت به‌دست آورد.

در این همایش، شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر، تندیس نقره‌ای و لوح سپاس را در چهارمین همایش مسوولیت‌های اجتماعی صنعت نفت کسب کرد.

وزیر نفت در این همایش با بیان اینکه قدم‌های خوبی در زمینه مسوولیت اجتماعی در وزارت نفت برداشته شده و نیاز است این فعالیت‌ها نهادینه شود، گفت: متاسفانه در زمینه مسوولیت اجتماعی سواد عمومی و تخصصی پایین است و خیلی ضعیف هستیم.

بیژن زنگنه افزود: باید سال آینده تمام دانشگاه‌های جامعه‌شناسی در پروژه مرتبط در زمینه مسوولیت اجتماعی صنعت نفت فعال شوند؛ همانند قراردادهای پژوهشی که شرکت ملی نفت ایران با دانشگاه‌ها برای مطالعات مخازن انجام داد.

وی با بیان اینکه «پول» زمانی تاثیرگذار است که درست و با فکر استفاده شود، تصریح کرد: شرکت‌های نفتی در زمان وقوع سیل در استان خوزستان به خوبی بسیج شدند و به خوبی هم عمل کردند، در این زمینه ۱۵۰ میلیارد تومان برای مناطق سیل‌زده و همچنین ۵۱ میلیارد تومان برای زلزله مسجد‌سلیمان تخصیص داده شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند