در حال حاضر گوشت گاو زنده با محدوده خط روند صعودی خود درگیر است و در صورت شکسته شدن این محدوده به سمت پایین انتظار داریم این کالا تا سطوح ۱۰۰ دلار افت داشته باشد، که البته در این مسیر حمایت‌های بسیار قدرتمند ۱۱۲ دلار و ۵۰ سنت، ۱۰۹ دلار، و ۱۰۷ دلار قرار دارند. هنوز روند گوشت گاو صعودی است و احتمال در پیش گرفتن سناریوی افزایشی بیش از سناریوی کاهشی است. در صورت ادامه روند صعودی، گوشت گاو می‌تواند تا محدوده‌های ۱۲۸ دلار افزایش پیدا کند که سطوح ۱۱۸ دلار و ۱۲۲ دلار می‌توانند، به‌عنوان مقاومت، مشکلات زیادی را در این مسیر ایجاد کنند.

در صورت ادامه افزایش قیمت‌ها، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از افزایش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۱۸ دلار است. مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند، محدوده ۱۲۲ دلار است. شکسته شدن این منطقه به سمت بالا امید‌ها را نسبت به ادامه روند صعودی افزایش داده و خریداران ریسک گریز را وارد بازار می‌کند.

در حال حاضر قیمت با خط روند صعودی درگیر است که نشان می‌دهد این محدوده نقش حمایتی خود را به خوبی بازی می‌کند.

 شکسته شدن این محدوده به سمت پایین یا نشانه اصلاح طولانی مدت قیمت‌هاست یا می‌تواند یکی از علائم ریزش قیمت‌ها باشد. در صورت کاهش قیمت گوشت گاو، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۱۲ دلار و ۵۰‌سنت است. در صورت ادامه کاهش قیمت‌ها، مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۰۷ دلار است. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین خصوصاً با حجم زیاد نشانه نزولی است و ترس‌ها را برای تشکیل روند نزولی افزایش می‌دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند