به این ترتیب در چند هفته آتی احتمالا قیمت فلز قلع اهداف قیمتی بالاتری مثل ۲۰ هزار و ۵۰۰ دلار را دنبال می‌کند. علاوه بر محدوده ۱۹ هزار و ۳۰۰ دلار، سطح قیمتی ۱۹ هزار و ۸۵۰ واحد را می‌توان به‌عنوان محدوده مقاومتی مهم فلز قلع در نظر گرفت.در سناریویی که احتمال وقوع آن کمتر است ممکن است فلز قلع، با واکنش به یکی از محدوده‌های مقاومتی یا به دلیل حضور در منطقه اشباع خرید که بعد از چند روز متوالی افزایش قیمت در آن قرار می‌گیریم مسیر کاهش قیمت‌ها را در پیش بگیرد. در ابتدا این کاهش قیمت را در قالب فاز اصلاحی در نظر می‌گیریم و تا زمانی که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته نشود، انتظار برگشت به مسیر صعودی را داریم.

در صورت ادامه افزایش قیمت‌ها، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از افزایش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۹ هزار و۳۰۰ دلار است. مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند، محدوده ۱۹ هزار و ۸۵۰ دلار است.

در صورت کاهش قیمت‌ها، محدوده خط روند صعودی می‌تواند نقش حمایتی بسیار قوی داشته باشد. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین، نشانه نزولی خواهد بود و ترس‌ها را آغاز ریزش قیمت‌ها افزایش خواهد داد.

در صورت کاهش قیمت فلز قلع، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۹ هزار دلار است. در صورت ادامه کاهش قیمت‌ها، مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۸ هزار و ۶۰۰ دلار است. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین خصوصا با حجم زیاد نشانه نزولی است و ترس‌ها را برای تشکیل روند نزولی افزایش می‌دهد.

Untitled-2

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند