در حال حاضر قیمت این فلز در محدوده بسیار مهم ۱۷،۷۴۰ دلار قرار دارد. عبور از این منطقه به سمت پایین، ترس‌ها را نسبت به کاهش بیشتر قیمت‌ها بالا می‌برد. در صورتی که فلز قلع مسیر کاهش قیمت را در پیش گرفت، علاوه بر محدوده‌های حمایتی ۱۷،۱۰۰ دلار، محدوده ۱۶،۷۲۰ دلار و محدوده ۱۶،۳۸۰ دلار نیز می‌توانند به‌عنوان محدوده حمایتی مهم معرفی شود. در صورت کاهش قیمت فلز قلع، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۷،۷۴۰ واحد است.

در صورت ادامه کاهش قیمت‌ها، مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۷،۱۰۰ دلار است. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین خصوصا با حجم زیاد نشانه نزولی است و ترس‌ها را برای تشکیل روند نزولی افزایش می‌دهد. در صورت کاهش قیمت‌ها، محدوده خط روند صعودی می‌تواند نقش حمایتی بسیار قوی داشته باشد. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین، نشانه نزولی خواهد نبود ولی ترس‌ها را از آغاز اصلاح قیمت‌ها افزایش داد. محدوده خط روند صعودی برای تحلیلگران محافظه‌کار از اهمیت خاصی برخوردار است. در صورت ادامه افزایش قیمت‌ها، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از افزایش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۸،۲۴۰ دلار است.

مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند، محدوده ۱۹،۰۵۵ دلار است. شکسته شدن این منطقه به سمت بالا امید‌ها را نسبت به ادامه روند صعودی افزایش داده و خریداران ریسک‌گریز را وارد بازار می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند