در صورت عبور قیمت فلز قلع از محدوده یاد شده می‌توان انتظار داشت در چند هفته آتی احتمالا قیمت فلز قلع اهداف قیمتی بالاتری مثل ۱۹.۰۵۰ دلار را دنبال می‌کند. محدوده ۱۸.۸۱۸ دلار ممکن است مانع رسیدن به این هدف قیمتی شود. همچنین محدوده خط روند صعودی شکسته شده نیز می‌تواند مقاومتی قوی برای قیمت فلز قلع باشد. عبور قیمت از این محدوده به سمت پایین نشانه نزولی نبود. در حال حاضر قیمت این فلز در محدوده بسیار مهم ۱۷.۷۴۰ دلار قرار دارد. عبور از این منطقه به سمت بالا امیدها را نسبت به افزایش قیمت‌ها بالا می‌برد.

با توجه به شکسته شدن خط روند صعودی، در صورتی که فلز قلع مسیر کاهش قیمت را در پیش گیرد، علاوه بر محدوده‌های حمایتی ۱۷.۱۰۰ دلار، محدوده‌های ۱۶.۷۲۰ دلار و ۱۶.۳۸۰ دلار نیز می‌توانند محدوده‌های حمایتی مهم معرفی شوند. با توجه به شکسته شدن خط روند صعودی در صورت کاهش قیمت فلز قلع، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۷.۱۰۰ واحد است. در صورت ادامه کاهش قیمت‌ها، مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۵.۹۳۰  دلار است.

در صورت افزایش قیمت‌ها، محدوده خط روند می‌تواند نقش مقاومتی بسیار قوی داشته باشد. شکسته شدن این محدوده به سمت پایین، نشانه نزولی نخواهد بود ولی ترس‌ها را از آغاز اصلاح قیمت‌ها افزایش خواهد داد. در صورت ادامه افزایش قیمت‌ها، اولین منطقه‌ای که می‌تواند مانع از افزایش بیشتر قیمت‌ها شود، محدوده ۱۸،۸۴۰ دلار است. مهم‌ترین منطقه‌ای که می‌تواند از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند، محدوده  ۱۸،۸۱۸ دلار است.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند