آرشیو روزنامه شماره ۴۶۰۵ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۶۰۵

 • اجاره‌نشین‌های ۹۸ در دو تصویر

  دنیای اقتصاد: بررسی کارنامه بازار اجاره مسکن در سال ۹۷، با در نظر گرفتن ۵ فاکتور اثرگذار بر نرخ اجاره‌نامه‌های جدید، منجر به ترسیم دو تصویر احتمالی برای شرایط اجاره‌نشین‌های ۹۸ می‌شود.
 • طرح شورا برای ممنوعیت واگذاری غیرقانونی املاک در شهرداری

  سخنگوی شورای شهر تهران در مورد جزئیات طرح تحقیق و تفحص از املاک شهرداری تهران که در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار دارد، توضیحاتی ارائه کرد.
 • بازار مسکن در منطقه مصرفی شرق تهران

  دنیای اقتصاد: منطقه چهار تهران با وجود اینکه یک دوره رشد قیمت را همچون تمام مناطق دیگر شهر پشت سر گذاشته است، اما هنوز یکی از مناطق دارای بافت مسکونی مناسب تقاضای مصرفی با قیمت مناسب نسبت به بسیاری از مناطق نیمه شمالی تهران محسوب می‌شود.
 • بودجه ۳‌هزار میلیاردی خرید واگن مترو

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، درخصوص عملکرد دولت در حوزه مترو و علت شلوغی مترو اظهار کرد: شلوغی مترو به معضلی تاریخی تبدیل شده و علت اصلی آن هم وجود مشکل در بحث تامین واگن‌های شهرداری تهران است.
 • کاهش مردودی‌ خودروهای سنگین در معاینه فنی

  مدیر عامل ستاد معاینه‌ فنی شهر تهران گفت: برای کنترل خودروهای سرویس به جز راهور تهران که داوطلبانه تست معاینه‌ فنی خودروهای سنگین داد هیچ حرکتی نتوانستیم برای سایر دستگاه‌های انتظامی و نظامی انجام دهیم. در حال حاضر نیز بنزهای ۳۰۲ جنگ جهانی دوم در دستگاه‌های نظامی به‌عنوان سرویس استفاده می‌شود که بسیار دودزا هستند.
 • انتشار اطلاعات واگذاری رایگان املاک تا پایان بهار

  رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران از پیگیری حسن اجرای مصوبه «الزام شهرداری تهران به انجام الکترونیکی و اعلان عمومی معاملات شهرداری» خبر داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر