آرشیو روزنامه شماره ۴۵۷۵ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۵۷۵

 • سه بازار در دو تصویر

  دنیای اقتصاد: تصویر سالیانه از بازار مسکن کامل شد. این تصویر حکایت از «پایان داغ» بازار مسکن در سال گذشته دارد. روند تورم ماهانه مسکن پایتخت که در پاییز و اوایل زمستان به مرز صفر نزدیک شده بود، در اسفند افزایش یافت. بررسی روند نوروزی بازار سهام، ارز و طلا نیز حکایت از دو فضای متفاوت دارد. درحالی‌که بورس تهران روند افزایشی پایان اسفند را ادامه داد؛ دلار و سکه روزهای نسبتا متفاوتی را در نوروز تجربه کردند. «دنیای اقتصاد» در این بخش به بررسی رفتار بازارساز و بازیگران پرداخته است.
 • همدستان باران در ویرانی گلستان

  دنیای اقتصاد: اولین گزارش تحقیقاتی کامل مربوط به اولین سیل مخرب بهار امسال در کمترین ظرف زمانی پس از وقوع سیلاب در استان گلستان از نقش دو گروه از عوامل طبیعی و انسان‌ساخت در بروز و تشدید سیلاب در این استان حکایت دارد.
 • خانه‌های فروخته شده در عید ۹۸ پایتخت

  دنیای اقتصاد: از ابتدای سال جدید تا پایان تعطیلات نوروزی ۵۲ فقره معامله مسکن انجام و در سامانه اطلاعات املاک ایران ثبت شده است.
 • خطر پسابارش در تهران

  به دنبال بارش‌های قابل توجه و آب‌گرفتگی‌های رخ داده در برخی از مناطق پایتخت، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نسبت به خطر خاموش پس از بارش در محدوده مرکزی و جنوبی تهران هشدار داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر