آرشیو روزنامه شماره ۴۵۵۴ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۵۵۴

 • جغرافیای رشد ملکی در پایتخت

  دنیای اقتصاد: انتخاب مناطق نیمه جنوبی پایتخت توسط متقاضیان شب عید بازار مسکن باعث شده سهم ۱۰ منطقه‌ای که متوسط قیمت آپارتمان در آنها حدود ۴۰ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت کل شهر است، در معاملات زمستانی مسکن تقویت شود. بهمن امسال ۱۳ منطقه باعث رشد ۴۰ درصدی حجم کل معاملات مسکن در پایتخت نسبت به دی شد. غالب این مناطق در جنوب و بافت فرسوده قرار دارد؛ به‌طوری‌که معدل فروش آپارتمان در آنها در همین فاصله ۶۰ درصد افزایش یافت. بازار مسکن تهران سه گروه منطقه‌ای دارد.
 • توقف تورمی مسکن مهر

  دنیای اقتصاد: متولیان ساخت وساز مسکن مهر در یکی از استان‌های کشور از تحویل نشدن ۴ هزار واحد مسکونی مربوط به طرح مسکن مهر به دلیل تورم مصالح ساختمانی خبر دادند.
 • امتیاز ویژه برای ساکنان محدوده طرح ترافیک

  شهرداری تهران با اعمال تغییرات و اصلاحاتی، نسخه جدید طرح ترافیک را برای اجرا در سال ۹۸ به نحوی تنظیم کرده که منافع ساکنان محدوده‌های طرح ترافیک و زوج و فرد در آن لحاظ شود.
 • هشدار نسبت به ساخت و سازهای بی‌رویه منطقه لواسان

  رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام اینکه مسیر دره لواسان مسیر عبوری گسل مشا است نسبت به ساخت و سازهای بی‌رویه در آن منطقه هشدار داد.
 • آخرین وضعیت بازار اجاره‌بها در تهران

  دنیای اقتصاد: بازار نقل و انتقال مستاجران در هفته‌های منتهی به شب عید به‌ویژه از نیمه دوم بهمن‌ماه قدری گرم‌تر شده و بر تعداد مراجعه مستاجران به بنگاه‌های ملکی افزوده شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر