آرشیو روزنامه شماره ۴۵۵۱ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۵۵۱

 • ۶ تصویر مشاوران از بازار مسکن

  دنیای اقتصاد: مشاوران بازار معاملات مسکن پایتخت با آنالیز رفتار خریداران و فروشنده‌های آپارتمان در آستانه ماه پایانی سال‌جاری، ۶ تصویر از شرایط فعلی بازار ملک ارائه کردند.
 • نیمه روشن حقوق شهرداران

  دنیای اقتصاد: نیمه روشن حقوق مدیران ارشد شهرداری تهران منتشر شد. به گزارش «دنیای اقتصاد» مدیریت شهری پایتخت در راستای تکمیل مبارزه با فساد و ایجاد شهرداری شیشه‌ای، لایه جدیدی از اطلاعات مربوط به حوزه مدیریتی شهرداری تهران را در سامانه شفافیت اعلام عمومی کرد.
 • ویژگی سنی آخرین معاملات مسکن در تهران

  دنیای اقتصاد: سالخوردگی مهم‌ترین ویژگی آخرین معاملات مسکن ثبت شده در پایتخت در سامانه اطلاعات بازار املاک طی هفته‌های اخیر بوده است.
 • تهران به کارگاه ساختمانی تبدیل نمی‌شود

  دنیای اقتصاد: شهردار تهران در حاشیه سیزدهمین سه‌شنبه بدون خودرو درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های اتوبوس در ساعات ابتدایی صبح گفت: تهران ۳ هزار اتوبوس و تعداد زیادی واگن مترو کم دارد و تمام تلاش همکاران من در راستای جبران این نقیصه است، به‌خاطر این کمبود نیز از شهروندان عذرخواهی می‌کنم. وی با اشاره به بودجه شهرداری برای حل مشکلات حمل و نقل عمومی ادامه داد: بخش عمده بودجه شهرداری به غیر از حقوق و دستمزد به بخش حمل و نقل اختصاص یافته است و این نشان می‌دهد که مدیران شهرداری اهمیت این حوزه و مشکلات آن را می‌دانند. شهردار تهران با بیان اینکه شهر تهران دوباره به کارگاه ساختمانی تبدیل نخواهد شد، گفت: اینکه در شهر تهران پروژه‌های بزرگی برای تمام مردم اجرا شود امر بسیار پسندیده‌ای است، اما این کار لزوما به مفهوم تبدیل شهر تهران به کارگاه ساختمانی نیست.
 • میزان تحقق بودجه شهر تهران در ۹ ماه

  رئیس کمیسیون بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تحقق ۶/ ۵۶ درصد از بودجه امسال شهرداری تهران طی ۹ ماه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، مجید فراهانی با بیان اینکه در ۹ ماه اول امسال ۶/ ۵۶ درصد از بودجه مصوب سال ۹۷ یعنی رقمی حدود ۹هزار و ۸۷۱ میلیارد تومان محقق شده است، گفت: با توجه به روند ۹ ماه گذشته به نظر می‌رسد بودجه قابل تحقق سال ۹۷ حداقل ۱۳ هزار میلیارد تومان و حداکثر ۱۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

بیشتر