آرشیو روزنامه شماره ۴۵۰۶ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۵۰۶

 • شارژ مسکن در بودجه ۹۸

  دنیای اقتصاد: جزئیات لایحه بودجه سال ۹۸ که روز گذشته برای بررسی و تصویب، از سوی دولت به مجلس ارائه شد حاوی برنامه‌ای چهار بندی برای شارژ مالی دست‌کم ۱۰ هزار میلیارد تومانی بخش مسکن است. بررسی‌های «دنیای اقتصاد» از جزئیات لایحه بودجه سال ۹۸ نشان می‌دهد شارژ حداقل ۱۰ هزار میلیارد تومانی بخش مسکن در این لایحه در قالب برنامه‌ای پنج وجهی به منظور حمایت از دو سمت عرضه و تقاضای مسکن در سال آینده از سوی دولت پیشنهاد شده است.
 • ورود بازآفرینی شهری به سند توسعه شهرها

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی تلاش داریم تا سیاست بازآفرینی را در سندهای توسعه شهری وارد و بین آنها هم پیوندی ایجاد کنیم.
 • آپارتمان‌های تا یک میلیارد تومان در تهران

  دنیای اقتصاد: تازه‌ترین گزارش دفتر اقتصاد مسکن از وضعیت قیمتی آپارتمان‌های مسکونی در شهر تهران نشان می‌دهد: متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی در ایستگاه پایانی فصل پاییز به ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.
 • اجاره بوستان ولایت ماهی چند؟

  دنیای اقتصاد: بخشی از فضاهای کسب و کار واقع در اراضی بوستان ولایت که در محل پادگان سابق قلعه مرغی در منطقه ۱۹ پایتخت قرار دارد، از طریق مزایده عمومی واگذار می‌شود.
 • طرح «LEZ» به رسمیت شناخته شد

  دنیای اقتصاد: برای اولین بار یک ردیف اعتباری ویژه برای اجرای طرح کاهش (LEZ) در تهران و سایر کلانشهرها در لایحه بودجه سال ۹۸ کشور پیشنهاد شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر