آرشیو روزنامه شماره ۴۴۶۸ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۴۶۸

 • چک‌لیست انتخاب شهردار هجدهم

  دنیای اقتصاد: پارلمان محلی پایتخت امروز در مرحله نیمه نهایی انتخاب شهردار هجدهم، از میان پنج نامزد، دو نفر را گزینش می‌کند. از آنجاکه این مرحله از فرآیند انتخاب شهردار تقریبا به اندازه مرحله نهایی انتخابات که در روز سه‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، اهمیت دارد اعضای شورای شهر برای یک گزینش سالم، مطابق با اصول حرفه‌‌ای و فارغ از هر نوع نگاه سیاسی، یک نقشه راه سنجش‌پذیر نیاز دارند تا بر مبنای آن بتوانند چک‌لیست نهایی انتخاب شهردار هجدهم را نیز تدوین کنند.
 • اثر قیمتی بازار «کلنگی» بر معاملات مسکن

  دنیای اقتصاد: طی کمتر از دو ماه سپری شده از پاییز بازار املاک کلنگی نیز به دنباله‌روی از آپارتمان‌های مسکونی از حرارت افتاده و مراجعه سازندگان و سرمایه‌گذاران برای خرید این واحدها با کاهش همراه بوده است.
 • نقطه جمعیتی جدید در اطراف تهران

  اراضی منطقه واصفجان در محدوده شمال‌شرق تهران واقع در حریم شهر جدید پردیس به‌عنوان گزینه پیشنهادی به منظور ایجاد نقطه جمعیتی جدید در اطراف تهران معرفی شد.
 • هشدار آغاز فصل آلودگی در پایتخت

  دنیای اقتصاد: هوای تهران روز گذشته در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت و شاخص کیفیت هوا به ۱۱۲ واحد رسید تا زنگ هشدار درباره وضعیت هوا در نیمه دوم سال برای مردم و مدیریت شهری پایتخت به صدا در بیاید.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر