آرشیو روزنامه شماره ۴۳۰۱ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۳۰۱

 • راز ارزانی اوراق مسکن

  دنیای اقتصاد: کاهش چشمگیر قیمت اوراق تسهیلات مسکن در قالب بازگشت متوسط قیمت هر فقره اوراق به کانال ۵۰ هزار تومان منجر به شکل‌گیری یک برداشت اشتباه و در عین حال شکل‌گیری یک سوال اساسی درخصوص دلایل ریزش قیمت اوراق در اولین روزهای آغاز به کار بازار مسکن در سال جدید شد.
 • معضل خریداران مسکن در فروردین ماه

  دنیای اقتصاد: کمبود فایل در بازار مسکن فروردین ماه مهم‌ترین معضل پیش روی خریداران قطعی مسکن است که با گذشت دو هفته از تعطیلات نوروز، هنوز مساله‌ساز است.
 • «پایتخت» به سرپرست سپرده می‌شود؟

  دنیای اقتصاد: رئیس شورای شهر تهران گفت: پس از رای روز یکشنبه شورای شهر تهران در مخالفت با استعفای دکتر نجفی ایشان طی نامه‌ای، ضمن تشکر از اعتماد و حمایت شورا، اظهار کرده‌اند که با نظر پزشک معالج خود برای انجام عمل جراحی و آغاز درمان، امکان ادامه حضور در مسوولیت را ندارند.
 • مانع پیش‌روی اخذ گواهی معاینه فنی برتر

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران از صدور گواهی معاینه فنی برتر برای ۳۸ هزار خودرو تاکنون خبر داد اما در عین حال از وجود یک مانع پیش‌روی اخذ معاینه فنی برای برخی از خودروهای تولید داخل سخن گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، سید نواب حسینی‌منش با اشاره به سختگیری‌هایی که برای دریافت معاینه فنی ویژه می‌شود، گفت: خودروهایی که برای افزایش صدا، اگزوز آنها دستکاری شده، به دلیل افزایش میزان آلایندگی، کمتر موفق به اخذ گواهی معاینه فنی برتر می‌شوند.

بیشتر