آرشیو روزنامه شماره ۴۲۹۷ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۲۹۷

 • کروکی دسترسی به آرم ترافیک۹۷

  دنیای اقتصاد: جزئیات مراحل پیش‌ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۷ برای دو دسته از متقاضیان ورود با خودرو به محدوده مرکزی شهر تشریح شد. بر اساس مقررات وضع شده، متقاضیان مجوز سالانه ورود به محدوده طرح ترافیک باید پس از اخذ تاییدیه از شهرداری، نسبت به شارژ حداقل یک میلیون تومانی حساب شهروندی خود پیش از اولین ورود به محدوده مذکور اقدام کنند.
 • بازسازی متفاوت مسکن مهر کرمانشاه

  دنیای اقتصاد: بازسازی متفاوت واحدهای مسکن مهر تخریب شده در شهر سرپل‌ذهاب استارت خورد. به گزارش «دنیای اقتصاد»، واحدهای مسکن مهر سرپل ذهاب که در مقایسه با سایر واحدهای مسکونی تخریب شده در جریان زلزله ۳/ ۷ ریشتری ۲۱ آبان‌ماه کرمانشاه به شکل متفاوتی تخریب شده بود طی روزهای اخیر به‌صورت کامل تخلیه شده و هم‌اکنون آماده بازسازی است.
 • قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های کمتر از ۱۵ سال

  دنیای اقتصاد: گزارش تحولات بازار مسکن در ماه پایانی سال گذشته نشان می‌دهد از مجموع ۱۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی معامله شده در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۵ افزایش اندکی را تجربه کرده است، معادل ۵/ ۴۶ درصد معاملات به واحدهای نوساز تا پنج سال اختصاص داشته است.
 • محوریت «بازآفرینی شهری» در سال ۹۷

  وزیر راه وشهرسازی مهم‌ترین برنامه‌های دولت در سال ۹۷ در حوزه مسکن،راه و شهرسازی را اعلام و از بازآفرینی شهری به‌عنوان محور اصلی تمام برنامه‌ها در حوزه مسکن یاد کرد.
 • معاینه فنی ۳۶ هزار خودرو در نوروز

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از مراجعه ۳۶ هزار دستگاه خودرو در ایام تعطیلات نوروز خبر داد. به گزارش «ایسنا» سید نواب حسینی‌منش با بیان اینکه ارتقای آگاهی شهروندان از مزایای انجام معاینه فنی قبل از سفر و احساس مسوولیت آنها موجب شده که هر سال میزان مراجعات در این ایام افزایش و رشد مثبت داشته باشد، افزود: در ایام نوروز همچون سنوات گذشته در روزهای تعطیل حداقل ۳ مرکز و در روزهای معمولی کلیه مراکز با تمام ظرفیت کاری فعال بوده‌اند.
 • توضیح شهرداری منطقه ۴ درباره یک خبر

  دنیای اقتصاد: به دنبال انتشار خبری با تیتر «باغ پرندگان در لیست فروش اموال شهرداری تهران» به نقل از رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، شهرداری منطقه‌۴ توضیحی را به دفتر روزنامه ارسال کرده است که متن عینا در ادامه می‌آید: احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در شماره روزنامه ۴۲۹۰ مورخ ۲۳/ ۱۲/ ۹۶ تحت عنوان «باغ پرندگان در لیست فروش اموال شهرداری تهران» به اطلاع می‌رساند؛ با عنایت به سیاست‌های کلان مدیریت شهری تهران، فروش، نگهداری و نحوه استفاده از اماکن تفریحی و گردشگری تحت اختیار شهرداری این منطقه به ویژه باغ پرندگان در اختیار شورای شهر و مدیریت ارشد شهرداری تهران بوده و شهرداری منطقه تابع تصمیمات و دستورات ابلاغی است.»

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر