آرشیو روزنامه شماره ۴۲۵۸ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۲۵۸

 • پایان تب ارزی در بازار مسکن؟

  دنیای اقتصاد: جو روانی با منشأ ارزی در بازار معاملات مسکن فروکش کرد. تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» در بازار ملک، به شناسایی شواهد چهار گانه از بهبود نسبی اوضاع طی هفته گذشته اختصاص دارد. دو سمت عرضه و تقاضای مسکن همان‌طور که در دو ماه گذشته به التهاب بازار دلار، واکنش روانی نشان دادند، هم‌اکنون با کم شدن شدت نوسانات ارزی، رفتار معاملاتی خود را هرچند به شکل خفیف، تغییر داده‌اند. واسطه‌های ملکی با اشاره به ثبات قیمت پیشنهادی در روزهای اخیر، یک توصیه به فروشنده‌ها در بازار شب عید مطرح کردند.
 • کیسه‌های غایب در معابر تهران

  دنیای اقتصاد: موج دوم بارش‌های زمستانی‌ بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی از چند روز دیگر آغاز می‌شود و این در حالی است که مخازن دپوی شن و ماسه موجود در معابر شهر که برای استفاده شهروندان به منظور یخ‌زدایی از رمپ پارکینگ‌ها و نقاط ضروری سطح شهر در ساعات اولیه بارش طراحی شده‌، هم‌اکنون در برخی از مناطق یا تخلیه کامل است یا پر نشده است.
 • حباب در بازار مسکن منطقه ۵

  دنیای اقتصاد: گران‌ترین معاملات آپارتمان مسکونی در پرمعامله‌ترین منطقه تهران طی ماه گذشته، مربوط به واحدهای نوساز و کلید نخورده در محله‌های پرمتقاضی این منطقه بوده است.
 • خلأ اطلاعاتی درباره برج‌های تهران

  عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از خلأ اطلاعاتی ساختمان‌های بلندمرتبه در شهرداری گلایه کرد و خواستار مقابله با ساختمان‌سازی‌های غیراستاندارد که با دور زدن ضوابط و مقررات بالا می‌رود، شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر