بازار معاملات مسکن در حالی وارد سال ۱۴۰۰ شده است که به اعتقاد کارشناسان شناخت بازیگردانان اصلی این بازار در سال جدید برای اخذ استراتژی درست از سوی طیف فعال و متقاضی این بازار از اهمیت اساسی برخوردار است.

در این وبینار سه ساعته که به صورت مجازی و در قالب پخش زنده برگزار خواهد شد خلاصه کاربردی از تحولات بازار مسکن در دوره اخیر بازار مسکن یعنی فاصله سال‌های ۹۷ تا ۹۹ تشریح خواهد شد. مرور سریع اما مهم بازار مسکن ۹۹، رکودهای معنادار در بازار مسکن این دوره، هدایت‌کننده‌های قیمت مسکن در سال ۱۴۰۰، حباب‌سنجی قیمت مسکن و احتمال کاهش تا سطح مورد انتظار و همچنین اثر متغیرهای سیاسی و بیرونی بر قیمت مسکن از مهم‌ترین مباحثی هستند که در خلال این وبینار مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

«دنیای‌اقتصاد» در روز پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت سال‌جاری در این وبینار تخصصی به معرفی بازیگردانان اصلی بازار مسکن در سال جدید می‌پردازد. مدرس این دوره، فرید قدیری، دبیر گروه مسکن است.  علاقه‌مندان به شرکت در این وبینار آموزشی می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش «دنیای‌اقتصاد» با شماره ۸۷۷۶۲۴۱۱-۰۲۱ تماس بگیرند. یا از طریق لینک  ثبت نام دوره، به نشانی  https:/ / lms.donya-e-eqtesad.com/ course/ view/ ۷۱۱۰ اقدام به ثبت‌نام در این وبینار آموزشی کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند