به گزارش ورزش سه،  طبق اعلام سایت سازمان لیگ دیدار بین دو تیم پرسپولیس تهران و نفت تهران ‏در مرحله سوم رقابت های جام حذفی روز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ رأس ‏ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

 

بر این اساس پرسپولیس ۴ روز بعد از دیدار سرنوشت ساز خود برابر الهلال عربستان باید برابر نفت تهران در مرحله یک شانزدهم جام حذفی حاضر شود.

 

این فشردگی برنامه‌های پرسپولیس که اکنون یک دیدار معوقه برابر نفت آبادان در هفته هشتم لیگ برتر را نیز دارد، می‌تواند دردسر جدیدی برای سرخپوشان تلقی شود. پرسپولیس روز ۲۵ مهر برابر الهلال قرار خواهد گرفت و روز ۲۶ مهر به تهران بازخواهد گشت. روز ۲۷ مهر نیز مسلما برنامه تمرینی ریکاوری برای این تیم در نظر گرفته خواهد شد و آنها با یک جلسه تمرینی در روز ۲۸ مهر باید برابر نفت تهران حاضر شوند.

 

پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ که در فصل گذشته خاطره تلخی از حضور در جام حذفی در ذهن دارند، نمی‌خواهند بار دیگر حذف شده‌ی زودهنگام این رقابت‌ها لقب گیرند و مسلما این برنامه‌ می‌تواند شرایط را برای آنها سخت‌ کند.

پرسپولیس بعد از انجام این دیدار نیز در ۴ آبان‌ماه باید برابر استقلال در دربی هشتاد و پنجم و در هفته دهم لیگ برتر حاضر شوند.