دبیر اجرایی بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از فروش بیش از یک میلیارد تومانی بلیت‌های این رویداد هنری خبر داد.
به گزارش «ایرنا» علی ترابی گفت: با توجه به سیاست‌ها و توصیه معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه درصد بیشتری از بلیت‌های جشنواره بیست‌و‌نهم موسیقی فجر در اختیار مخاطبان واقعی هنر قرار گیرد و کمتر بلیت اهدایی داشته باشیم، با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شویم به گونه‌ای که بلیت‌فروشی جشنواره بیست‌و‌نهم به یک میلیارد تومان رسید.
وی ادامه داد: باوجود کمترین تبلیغ شهری برای جشنواره موسیقی فجر و نیز همزمانی فروش بلیت‌ها با برگزاری جشنواره فیلم فجر، باز هم استقبال بسیار خوبی از سوی مردم هنردوستمان داشتیم.
دبیر اجرایی بیست‌و‌نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر افزود: استقبال مردم از جشنواره موسیقی فجر نشان می‌دهد که ریشه‌های این جشنواره بین مردم قوی است و همه دوستداران موسیقی در طول سال اخبار این جشنواره، حضور گروه‌ها و چگونگی بلیت فروشی را پیگیری می‌کنند. ترابی اظهار کرد: چهار روز مانده به جشنواره موسیقی فجر بیش از ۷۰ درصد بلیت‌ها به فروش رسیده و با همین روند، سایر بلیت‌ها نیز در این ایام باقیمانده به فروش خواهند رسید.
وی ادامه داد: بر این اساس جا دارد از همه اهالی موسیقی و موسیقی دوستان که با توجه به مبلغ بلیت‌ها که البته خیلی هم ارزان نیست، به خاطر اهمیت‌دادن به فرهنگ‌و‌هنر کشورشان تقدیر و تشکر کنم. بیست‌و‌نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر ۲۴ بهمن تا یکم اسفند همزمان در تهران و ۶ استان دیگر برگزار می‌شود.