هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در تاریخ سوم لغایت دهم آبان‌ماه در محل مصلای امام‌خمینی (ره) در تهران برگزار شد. در همین مدت عده زیادی از مردم تهران اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان، استادان دانشگاه‌ها و اهالی مطبوعات و همچنین شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی کشور از این نمایشگاه دیدن کرده و بعضا در دفتر یادبود روزنامه‌ها و رسانه‌ها نظر خود را در خصوص آن نشریه مکتوب کردند. آنچه در زیر منعکس می‌شود نظر تعدادی از خیل کسانی است که نظر خود را در مورد روزنامه دنیای‌اقتصاد در دفتر یادبود نمایشگاه نوشته‌اند، نظراتی بسیار سودمند هم از سوی مردم عادی و هم از سوی سیاست پیشگان.

خبرگزاری‌ها و مطبوعات نقش بی‌بدیلی در ایجاد باورهای صحیح و توسعه عادات پسندیده در جامعه و سوق دادن آن به سمت اصلاح و توفیق خدمت بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند و از طریق آگاهی دادن به اقشار مختلف، تفکر و اندیشیدن در جهت رشد و توسعه را فراهم می‌سازند.

روزنامه دنیای اقتصاد که سالیان متوالی همراهی خوبی با حوزه‌های مختلف اقتصادی داشته، رسالت خود را به خوبی ایفا نموده است و با توجه به نگاه‌های عمیقی که در مسوولین محترم این روزنامه دیده می‌شود، رشد و ارتقای کیفی خبر و مطبوعات را به خوبی می‌توان انتظار داشت. پیشنهاد اینجانب پرداختن بیشتر به حوزه‌های تخصصی است که می‌تواند معضلات اقتصادی و اجتماعی جامعه از جمله بیمه را کمتر کند. اقدامات فعلی هم بسیار خوب است. توفیق، عزت و سربلندی را برای تمام دست‌اندرکاران این روزنامه آرزومندم.

سهامیان، بیمه ایران