فیلمبرداری «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» به کارگردانی روح الله حجازی دوشنبه در لوکیشن اصلی که هتلی در مرکز تهران است به پایان رسید. به گزارش مهر، از امروز گروه سکانس‌های خارجی این فیلم را می‌گیرند. تاکنون حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی و ابراهیم حاتمی‌کیا جلوی دوربین رفته‌اند و هنوز بازی امید روحانی آغاز نشده است. تا کنون ۷۰ درصد از فیلمبرداری «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» به تهیه‌کنندگی محمد رضا شفیعی فیلمبرداری شده است. همچنین با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تولید فیلم تا ۱۵ روز آینده به پایان می‌رسد.

در ضمن تدوین همزمان فیلم سینمایی «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» توسط سپیده‌عبدالوهاب در حال انجام و با پیوستن کارن همایون فر به گروه، کار ساخت موسیقی این فیلم سینمایی نیز آغاز شده است.

فیلمنامه این فیلم را علی طالب آبادی به نگارش در آورده و درباره خلاصه داستان آن آمده است: زندگی آقای میم دچار تحولی می‌شود که در زندگی خصوصی‌اش با خانم میم تاثیر می‌گذارد و همین موضوع داستان فیلم را جلو می‌برد.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند می‌توان به: حمید‌فرخ‌نژاد، مهتاب کرامتی، امید روحانی، سوگل طهماسبی، کسری لبافی و با حضور ابراهیم حاتمی‌کیا اشاره کرد.