ریدلی اسکات در انتظار برف

شایعه شده بود که این وسترن برداشتی از رمان «اشباح درهم‌شکسته» اس. کریگ زالر است. اوایل این ماه گزارش شد که این پروژه متوقف شده و اسکات برای کارگردانی بعدی‌اش، فیلم زندگی‌نامه‌ای «بی جیز» (Bee Gees) را در دست خواهد گرفت.

جانتی یتس، طراح صحنه و لباس برنده اسکار، تایید کرده که در‌حالی‌که آنها قصد داشتند مارس امسال (اسفند) این پروژه را جلوی دوربین ببرند، اما حالا ساخت فیلم وسترن واقعا متوقف شده است. او از این فیلم با عنوان «فری واکرز» یاد کرد و گفت ساخت این فیلم متوقف شده زیرا داستانش در برف می‌گذرد و از آنجا که اصولا در این فصل برف نیست، تولید آن متوقف شد. وی تاکید کرد که این فیلم فیلم‌نامه بسیار زیبایی دارد.اسکات در ۸۶سالگی مجموعه‌ای از پروژه‌های بلند را در  فهرست ساخت دارد و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها قصد بازنشسته شدن داشته باشد. یتس گفت بر این باور است که اسکات تا زمانی که بدنش اجازه دهد به ساختن فیلم ادامه خواهد داد. وی گفت: این عشق زندگی شماست، این اشتیاق شماست، پس چه کار کند ...

در حال حاضر ۴ فیلم در فهرست ساخت اسکات وجود دارد که شامل اقتباس او از داستان کوتاه «بمب» کوین مک‌مولین، فیلم مهیجی درباره وال‌استریت با عنوان «سگ‌های بزرگ» و فیلم جاسوسی «ملکه و کشور» است. با‌این‌حال «بی جیز» (Bee Gees) از همه جلوتر است و فیلم‌برداری آن اوایل سال ۲۰۲۵ آغاز می‌شود.