مراسم تشییع پیکر عطاالله امیدوار، عکاس، نقاش و معمار، صبح پنج‌شنبه ۱۶ دی ماه، در باغ هنر خانه هنرمندان ایران برگزار شد. ترانه شریفی همسر زنده‌‌‌یاد امیدوار در این مراسم عنوان کرد: حدود ۵۲ سال پیش در دانشکده هنرهای زیبا با او آشنا شدم و ۴۵ سال پیش در پاریس که برای تحصیلات رفته بودیم، با او ازدواج کردم. او پدر خیلی خوب و با فرزندانش صمیمی بود. همیشه شاد بود، قوه ابتکار داشت و از نظر هنری واقعا روحیه‌‌‌ای هنری داشت. با من نیز در همه امور همیشه همراه بود.

    

نمایش کمدی «عمارت قجری» نوشته نیاز اسماعیل‌پور، به کارگردانی مریم باقری در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود. داود داداشی، امیرحسین انصافی، محمدهادی عطایی، مریم باقری، محسن بهرامی، آیلار نوشهری و الهه پورجمشید در این نمایش به ایفای نقش می‌‌‌پردازند. این اثر نمایشی که از ۲۰ دی ماه ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود، روایت یک پسر عیاش و بی‌‌‌عار خاندان ثروتمند قجری است که با دختری به نام گل خندان که دارای خاصیت جادویی ویژه‌‌‌ای است ازدواج می‌کند.

   

گالری‌‌‌ ایده از هفدهم دی‌‌‌ماه پذیرای آثار زهره قاضی‌‌‌حسینی با عنوان «اتاقی دیگر» شده است. این نمایشگاه تا چهارشنبه ۲۲ دى هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در گالری ‌‌‌ایده به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ پذیرای علاقه‌‌‌مندان است.

 

0 نفر این پست را پسندیده اند