جواد مزدآبادی، کارگردان سینما درباره فیلم سینمایی «کله پوک» بیان کرد:« این فیلم را من نساخته‌ام؛ اما چندی پیش آقای سیدمحمد قاضی که تهیه‌کننده این فیلم و از دوستان من است، گفت: پای این فیلم بایست تا نام تو را به‌عنوان کارگردان بزنیم و فیلم بتواند به نمایش عمومی دربیاید؛ چون فیلم به‌دلیل مشکلاتی که داشت امکان اکران نداشت. من هم به‌دلیل رفاقتی که با این دوستان داشتم حاضر شدم نامم پای این فیلم باشد.» مزدآبادی گفت: «من خواستم به دوستانم کمک کنم تا «کله پوک» بتواند به نمایش عمومی دربیاید. این در حالی است که اساسا این فیلم هیچ قرابتی به لحاظ ساختار و محتوا با سینمای من ندارد. در حال حاضر هم نمی‌دانم کارگردان این فیلم چه کسی است.»

این کارگردان در بخش دیگر از صحبت‌هایش با بیان اینکه در این مدت ۲ فیلم کوتاه ساخته است، اظهار کرد: «در دوران کرونایی دو فیلم کوتاه ساختم که یکی با نام «قاتلین عزرائیل» به موضوع کرونا می‌پردازد و دیگری فیلمی سکانس- پلان با نام «موازی تا بی‌نهایت» است که چهار دوره زمانی را روایت می‌کند و فیلمی تجربه‌گرا است.»

وی در پایان توضیح داد:« این روزها مشغول نگارش فیلم‌نامه «سگمار» هستم که به زودی برایش درخواست پروانه ساخت می‌دهم و در صورت فراهم شدن شرایط آن را جلوی دوربین می‌برم. «سگمار» فیلمی در حوزه اجتماعی و درباره یک جنایت است.»

در فیلم کله‌ پوک که‌هم‌اکنون درحال اکران است، هنرمندانی چون یوسف تیموری، جواد هاشمی، مرحوم سیروس گرجستانی و عزت‌الله رمضانی‌فر ایفای نقش کرده‌اند. کله‌پوک یک فیلم طنز است و داستان آن درباره انتخابات شوراها در یک روستاست که اتفاقات جالبی در حواشی آن رخ می‌دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند