شب پیش (۱۴ سپتامبر) اولین نمایشی که کارش را در برادوی شروع کرد، نمایش موفق «همیلتون» بود که با خوشامدگویی لین مانوئل میراندا، کارگردان آن آغاز شد. این نمایش تا ۱۲ مارس ۲۰۲۰ و شروع کرونا در نیویورک روی صحنه بود.

بازگشایی این نمایش بخشی از برنامه‌های بازگشایی تئاترهای برادوی را شب پیش رقم زد. در همین شب «شیر شاه»، «شیکاگو» و ۲ نمایش دیگر از جمله ۵ نمایشی بودند که در اولین شب بازگشایی به مخاطبان خیرمقدم گفتند.مقامات برادوی با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند درصددند تا با ظرفیت کامل کارشان را از سر بگیرند و در عین حال در نهایت امنیت بهداشتی و سلامتی به مخاطبان و نیز کارمندان شان خوشامد بگویند.درحالی‌که شماری از نمایش‌ها بلافاصله روی صحنه می‌روند یا ادامه نمایششان را از زمان پیش از کرونا از سر می‌گیرند، برخی دیگر به تدریج روی صحنه می‌روند. «علاءالدین» که سال ۲۰۱۹ برنده جایزه تونی شد از ۲۸ سپتامبر و «کتاب مورمون» که از سال ۲۰۱۱ روی صحنه بوده و از ۵ نوامبر اجراهایش را از سر می گیرد، از جمله این نمایش‌ها هستند.

نمایش موزیکالی با عنوان «دایانا» که درباره پرنسس دایاناست و قرار بود از بهار ۲۰۲۰ اجرا شود نیز از ۲ نوامبر روی صحنه می‌رود. «دختری از شمال کشور» که موزیکالی با اقتباس از ترانه‌ای از باب دیلن است و از ۵ مارس ۲۰۲۰ و درست یک هفته پیش از شیوع کرونا نمایشش را شروع کرده بود، نیز ۱۳ اکتبر افتتاحیه مجدد خود را تجربه می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند