با شروع فصل تابستانی سینماها که معمولا با اولین آخر هفته در ماه می آغاز می‌شود، سینماداران امیدوار بودند اکران «بیوه سیاه» بتواند به دادشان برسد و مردم را به سینماها بکشاند، اما اندکی پیش از اکران این فیلم، کمپانی دیزنی اکرانش را از ۷ می‌تا ۹ جولای به تاخیر انداخت. با این حال اکران «خشم مردانه» می‌تواند امید را در دل سینماداران تا آن زمان زنده نگه دارد.

«خشم مردانه» به کارگردانی گای ریچی به صورت نرمال اکران سینمایی خود را شروع کرده است. یعنی برخلاف «گودزیلا در برابر کونگ» همزمان با اکران آنلاین راهی سینماها نشده است و به این ترتیب اگر تماشاگران بخواهند مبارزه انتقام‌جویانه استاتهام را ببینند، باید راهی سینما شوند. هر چند منتقدان در راتن تومیتوز به آن امتیاز ۶۰ درصد داده‌اند اما در عین حال چندین منتقد تماشای آن را روی صفحه بزرگ خالی از لطف ندانسته‌اند.

در بازار بین‌المللی این فیلم تاکنون ۶/ ۱۷ میلیون دلار فروخته و در چین نیز از روزگذشته راهی سینماها شد.

«خشم مردانه» فیلمی آمریکایی-بریتانیایی، بازسازی یک فیلم سینمایی فرانسوی به نام «کامیون حمل پول» در سال ۲۰۰۴ به کارگردانی نیکلاس بوخریف است و داستان مردی مرموز را دنبال می‌کند که در یک شرکت حمل پول کار می‌کند و هر هفته وظیفه دارد صدها میلیون دلار را با یک کامیون حمل پول، در سطح لس‌آنجلس جابه‌جا کند. فیلم‌برداری این فیلم از ماه نوامبر ۲۰۱۹ در لس‌آنجلس و لندن آغاز شد و ۲۰ ژانویه ۲۰۲۰ و در آغاز شیوع کرونا به اتمام رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند