نمایش ۱۶ قسمتی «سیبیل» با موضوع آزاد، به نویسندگی علیرضا غنچی‌فشکی و کارگردانی مینو جبارزاده از ۲۸ اسفند، ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. داستان این نمایش درباره پسری چهارده‌ساله است که همیشه در رویای مرد شدن همچون پدرش (به نام قدرت)، خود را می‌پندارد.

همچنین نمایش ۱۶ قسمتی «بله برون» با موضوع ازدواج از ۲۸ اسفند، ساعت ۲ بامداد از رادیو جوان پخش می‌شود، زهرا کولیوند، نویسنده و مهرداد مهماندوست، کارگردان این نمایش رادیویی هستند.

سریال ۱۶ قسمتی «آقابزرگ» نیز با موضوع نوروز تهران در روزهای کرونا از ۲۸ اسفند، ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود. زهرا کولیوند، نویسنده و رضا عمرانی، کارگردان این سریال رادیویی هستند.

نمایش ۱۶ قسمتی «کلینیک» به نویسندگی زینب آرمند و کارگردانی مهرداد عشقیان، داستان روایت یک پرستار از ماجرای خانواده‌ای است که در نوروز به کرونا مبتلا شده‌اند. این نمایش از ۲۸اسفند ماه ساعت ۱۶ از شبکه سلامت پخش می‌شود.

نمایش رادیویی «هفت شهر عشق» نیز به نویسندگی هاجر کوشکی با موضوع جوانان موفق انقلابی، در ۲۱ قسمت، ساعت ۱:۴۵ از شبکه معارف روی آنتن می‌رود.

سریال رادیویی «غریبه» در ۱۶ قسمت به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی سعیده فرضی با موضوع اقوام ایرانی از ۲۸ اسفند، ساعت ۳ بامداد از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

همچنین نمایش‌های رادیویی «مضحکه‌های اهل طرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن در ژانر کمدی، «زهرعسل» به نویسندگی پوریا موسوی، «شانزده انسان غمگین» به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی مهدی نمینی‌مقدم، «مهمانخانه شادی» به نویسندگی مجید حیدری، سیمین بنایی و کارگردانی نورالدین جوادیان و «شیرینی پزون» به نویسندگی بهناز امینی در ایام نوروز از شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند