انیمیشن «کرودها: یک عصر جدید» با اکران در ۲۲۰۵ سالن سینما بار دیگر عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته را از آن خود کرد.

برای این دوره که کرونا موجب تعطیلی بیشتر سینماهای آمریکا شده، این فروشی قابل تحسین محسوب می‌شود. این درحالی است که سالن‌هایی که به فعالیت خود ادامه می‌دهند با ظرفیت کمتر، ساعت‌های محدود و فاصله اجتماعی مشغول ارائه خدمات هستند.

هفت سال پیش فیلم اصلی «کرودز» فروشی ۸۹ میلیون دلاری را در ۲ هفته نخست اکرانش ثبت کرده بود. در سال ۲۰۱۳ این فیلم در ۴۰۴۶ سالن سینما به نمایش درآمده بود. در همین آخر هفته یک سال پیش، سومین هفته نمایش «یخ زده ۲» بود که 2/ 35 میلیون دلار از نمایش در ۴۳۴۸ سالن سینما به‌دست آورد و جایگاه دوم را نیز «چاقوها بیرون» با فروش 2/ 14 میلیون دلار کسب کرده بود.

در هفته گذشته دومین فیلم پرفروش هفته «برادران ناتنی‌» بود که با بازی لوییس جراردو مندز و کانر دل ریو از نمایش در ۱۳۶۹ سالن سینما ۷۲۰ هزار دلار فروش کرد. «عجیب و غریب» نیز با فروش ۴۶۰ هزار دلار از نمایش در ۱۵۰۲ سالن سینما فیلم سوم هفته شد.

کمدی «جنگ با پدربزرگ» با بازی رابرت دنیرو در نهمین هفته نمایشش در ۱۲۸۵ سالن سینما ۳۲۹ هزار دلار فروخت و مجموع فروشش را به 6/ 17 میلیون دلار رساند.

در همین حال بازاکران فیلم اکشن «جان سخت» محصول ۱۹۸۸ دیزنی از نمایش در ۱۱۷۲ سالن سینما ۱۸۹ هزار دلار فروش کرد. این فیلم پرفروش سه دهه پیش، آن زمان با فروشی ۱۴۲ میلیون دلاری در سراسر جهان موجب بدل شدن بروس ویلیس به یک بازیگر درجه یک شده بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند