این بازیگر ۴۴ ساله انگلیسی در سال ۲۰۱۱ در فیلم «کشتار» ساخته «پولانسکی» در کنار «کریستوف والتس» و «جودی فاستر» بازی کرد و در سال ۲۰۱۷ در فیلم «واندر ویل» مقابل دوربین «وودی آلن» رفته است.

او اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله «ونیتی فر» با انتقاد از «پولانسکی» و «آلن» که سال‌هاست با اتهامات اخلاقی روبه‌رو هستند، عنوان کرده است: «چگونه این دو، سال‌هاست جایگاه بالایی را در صنعت سینما حفظ کرده‌اند، این شرم‌آور است اما من مسوولیت همکاری با آنها را می‌پذیرم و نمی‌توان گذشته را تغییر داد.»

صحبت‌های انتقادی اخیر «کیت وینسلت» در حالی منتشر شده که او در سال ۲۰۱۷ و چند هفته پیش از آغاز جنبش #Metoo در گفت‌وگویی با نیویورک‌تایمز گفته بود «وودی آلن» درست مثل «پولانسکی» کارگردان فوق‌العاده‌ای است و من تجربه حرفه‌ای فوق‌العاده‌ای با این دو سینماگر داشتم و حقیقت این است.

«کیت وینسلت» بازیگر برنده اسکار در سال ۱۹۹۷ با حضور در فیلم «تایتانیک» چهره شد. این بازیگر ‌هالیوودی تاکنون ۶ بار نامزد جایزه اسکار شده و یک‌بار هم در سال ۲۰۰۸ برای فیلم «کتابخوان» این جایزه را به دست آورده است.

«پولانسکی» ۴۰ سال است به دلیل اتهام تجاوز به دختری ۱۳ساله در سال ۱۹۷۷ از ترس محاکمه سنگین از آمریکا فرار کرده و در پاریس زندگی می‌کند.  «آلن» نیز سال‌هاست با اتهام سوءاستفاده از دخترخوانده‌اش «دیلان فارو» روبه‌روست و البته همواره این اتهامات را رد کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند