به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، آرنولد شوارتزنگر بازیگر فیلم‌های اکشن قراردادی امضا کرده تا هم نقش اصلی و هم تهیه‌کننده اجرایی یک سریال جاسوسی شود.

این سریال که هر اپیزودش یک ساعت است، برای اسکای‌دنس ساخته می‌شود. شوارتزنگر با امضای این قرارداد اولین تجربه تلویزیونی‌اش را به سوابقش می‌افزاید. از این سریال به‌عنوان یک ماجرای جاسوسی جهانی یاد شده که یک پدر و دختر در مرکز داستان جای دارند. شوارتزنگر در این سریال در نقش پدر ظاهر می‌شود اما هنوز بازیگر دختر انتخاب نشده است.

گفته شده این سریال در آینده نزدیک در دست تهیه خواهد بود. تهیه این سریال نشان‌دهنده رابطه نزدیک بین شوارتزنگر با اسکای‌دنس است که تاکنون ۲ فیلم از فیلم‌های اخیر «ترمیناتور» شامل «ترمیناتور جنسیس» و «ترمیناتور: سرنوشت تیره» را با هم تهیه کرده‌اند. سال آینده قرار است سریال تلویزیونی انیمیشن «کودکستان ابرقهرمانی استن لی» نیز که شوارتزنگر در آن در نقش اصلی صداپیشگی کرده به نمایش درآید. در این انیمیشن وی در نقش آرنولد آرمسترانگ صداپیشگی کرده است. سریال اسکای دنس را نیک سانتورا می‌سازد که «نظم و قانون»، «فرار از زندان» و «عقرب» از ساخته‌هایش بوده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند