منطقه یک شهرداری تهران: اما‌مزاده علی‌اکبر چیذر واقع در منطقه یک شهرداری تهران در دهه دوم محرم به مدت سه شب از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ شهریور ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ میزبان سه مجلس گروه تعزیه  «حضرت عباس(ع)» است. 

منطقه چهار شهرداری تهران: در دهه اول محرم از 31 مرداد ماه تا نهم شهریور ماه از ساعت 20:15 تا 22 به مدت ده شب، ده مجلس تعزیه توسط گروه «حضرت ابوالفضل(ع)» در فرهنگسرای اشراق واقع در منطقه چهار شهرداری تهران اجرا می‌شود.

منطقه یازده شهرداری تهران: فرهنگسرای رازی واقع در این منطقه در دهه اول ماه محرم از 31 مرداد ماه تا نهم شهریور ماه از ساعت 18 تا 20 پذیرای ده مجلس تعزیه توسط گروه «حیدر کرار» است و همچنین همین گروه در دهه دوم محرم از 11 تا 13 شهریور ماه 3 مجلس دیگر را در همین مکان و ساعت اجرا خواهند کرد.

منطقه دوازده شهرداری تهران: ده مجلس شبیه‌خوانی نیز در دهه دوم محرم از 10 تا 19 شهریور ماه ساعت 20:15 تا 22 توسط گروه «متوسلین به حضرت زهرا(س)» در میدان امام حسین(ع) اجرا خواهدشد.

منطقه چهارده شهرداری تهران: امام‌زاده اهل‌ابن‌علی(ع) در منطقه چهارده شهرداری تهران در دهه دوم ماه محرم از سیزده تا پانزده شهریور ماه ساعت 20:15 تا 22 میزبان سه مجلس تعزیه از گروه «کهربای تعزیه» است.

منطقه پانزده شهرداری تهران: گروه «شهید فلاحی» در دهه اول محرم از 31 مرداد ماه تا نهم شهریور ماه از ساعت 18 تا 20، ده مجلس شبیه‌خوانی را در فرهنگسرای خاوران واقع در منطقه پانزده شهرداری تهران اجرا می‌کنند.

منطقه شانزده شهرداری تهران: فرهنگسرای بهمن واقع در این منطقه در دهه اول ماه محرم از 31 مرداد ماه تا 10 شهریور ماه از ساعت 20:15 تا 22 پذیرای یازده مجلس تعزیه توسط گروه «کهربای تعزیه» است.  

منطقه هجده شهرداری تهران: گروه «حضرت عباس(ع)» در دهه دوم ماه محرم از 20 تا 27 شهریور ماه ساعت 18 تا 20، هشت مجلس تعزیه را در پارکینگ فرهنگسرای خاتم(ص) و بوستان الغدیر واقع در منطقه هجده اجرا خواهند کرد.

منطقه بیست شهرداری تهران: مقبره الشهدای فرهنگسرای ولا واقع در این منطقه از چهاردهم تا شانزدهم شهریورماه در دهه دوم ماه محرم از ساعت 20:15 تا 22 میزبان سه مجلس شبیه‌خوانی توسط گروه «حیدر کرار» است.   

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند