وارسته همچنین درباره اینکه پرش زمانی در قصه فصل جدید این سریال خواهیم دید؟ نیز گفت: اینها همه سورپرایزهای قصه ما است و نمی‌توانیم در این باره صحبت کنیم و تلاشمان این است که قصه‌ای پرطراوت و با نشاط و دو سه گام جلوتر از فصل قبلی داشته باشیم و دوست نداریم که عقبگرد داشته باشیم.

این نویسنده ادامه داد: در اصل می‌خواهیم یک کار پر انرژی جوان‌پسند با همان دغدغه‌های بچه مهندس‌های قبلی روی آنتن ببریم. جوان نخبه، فضای دانشگاه، مطالبه‌های جوانان و مباحث اخلاقی و خانوادگی جزو داشته‌های ما برای این فصل از سریال است.

وارسته درباره قهرمان اصلی قصه این سریال گفت: بچه مهندس قصه ما جواد جوادی است و اگر کاراکترهای دیگری در کنار جواد هستند برای رسیدن او به هدف‌های بزرگ‌ترش از جمله اهداف اجتماعی شخصی و میهنی است. سعی مان بر این است با همان لحن قبلی که داشتیم این کار را انجام دهیم.

 فصل ۴ «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری در سی قسمت در حال طراحی است. سعید سعدی تهیه‌کننده و فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، روزبه حصاری، کامران تفتی، سلمان فرخنده، عباس جمشیدی‌فر، سعید کریمی، مهشید جوادی و... از بازیگران این فصل این سریال هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند